Hygiena

Sprchy

Ve stanovém městečku Camp Village budou k dispozici sprchy, ty jsou nově s neomezeným přístupem zdarma.V Camp Village DeLuxe a v Parking Campu je u sprch garantovaná vždy teplá voda..

Toalety

V areálu bude k dispozici dostatečný počet mobilních WC, které jsou pravidelně čištěny. Mobilní toalety budou rovnoměrně rozmístněny v areálu festivalu a ve stanovém městečku. Ve všech Campech  jsou keramické WC v ceně voucheru. Vzhledem k tomu, že čištění toalet probíhá postupně, zkuste, pokud budou znečištěny, toalety na jiném místě festivalu. Doporučujeme pro každý případ mít vlastní zásobu toaletního papíru.

Mycí žlaby

Ve stanovém městečku a v areálu festivalu budou k dispozici mycí žlaby s pitnou vodou nebo užitkovou vodou (vždy bude označeno o jakou vodu jde). Mycí žlaby jsou zásobovány z mobilních cisteren. Čas od času se stane, že v případě prázdné cisterny je třeba ji dojet naplnit. Použijte v tomto případě cisternu na jiném místě areálu.

Odpadkové koše a kontejnery

Ve festivalovém areálu bude dostatečný počet odpadkových košů a kontejnerů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a pomáhali nám třídit odpad a zmenšovat tak ekologickou stopu festivalu.

Infostánek

Zde získáte veškeré aktuální informace o programu a změnách v něm, dění v areálu, ale také o jízdních řádech, předpovědi počasí a dalším. Informační stánek bude též fungovat jako pobočka ztrát a nálezů. Každý návštěvník si v infostánku může zdarma vyžádat tištěný informační program festivalu.

Pořadatelská služba

Bezpečnostní služba

Bezpečnost v areálu zajišťuje služba security, která se snaží zajišťovat hladký průběh celé akce a zmezit zbytečným komplikacím. Snažíme se dohlížet na to, aby byla bezpečnostní služba vstřícná, a o vstřícnost k ní prosíme i návštěvníky.

První pomoc

Na festivalu je permanentně přítomná zdravotnická služba. V případě nouze v areálu kontaktujte členy pořadatelské služby, a to na Mighty tísňové lince:  +420776504644​. Toto telefonní číslo slouží k přivolání rychlé Mighty zdravotnické pomoci, ale pozor, POUZE v době konání festivalu Mighty Sounds a pouze ve festivalovém areálu.

V areálu také naleznete tabulky, tzv. rescue pointy, které slouží k rychlé navigaci právě našich zdravotníků. Budete-li chtít přivolat pomoc a budete-li na dohled tabulky, pak podle ní zdravotníky můžete navést na místo.

V případě úrazu mimo dosah festivalové zdravotnické služby volejte 155 či 112.​ Chraňte sluch před nadměrnou hlasitostí a pokožku před nadměrným zářením! Špunty do uší jsou k dostání v merch stánku.

Úschovna

Úschovna bude umístěna ve stanovém městečku a bude funkční pátek 12-03, So 10:30-03:00, Ne 10:30-01:00 a Po 8:00-12:00, stejně jako úschovna jízdních kol a motocyklů.

Služby a ceny úschovny jsou následující:

  • Locker celofest 290,- (+vratná záloha na klíček 100Kč)
    Nabíjení 80Kč
    Jednorázová úschova (regál) 80Kč
    Kolo/motorka 200Kč (zámky máme vlastní)

Provozní doba:  Úschovna bude v provozu nonstop od čtvrtka 18:00 do pondělí 12:00. Pořadatel neručí za bezpečnost odložených věcí.

Merchandise

Ve stánku viditelně označeném jako Merchandise bude k dispozici prodej oblečení a dalších upomínkových předmětů jednotlivých kapel. Nejsme však schopni říct, která kapela si s sebou merch přiveze, zda se bude jednat jen o trička nebo i jiné věci a jaká bude jejich cena. To si totiž kapely určují samy. Krom toho zde samozřejmě zakoupíte i oficiální festivalový Mighty merch, který bude opět unikátní, nic fádního jako na jiných akcích. Nakonec si zde budete moct pořídit špunty do uší nebo levnou balenou pitnou vodu a další drobnosti.

Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy bude shromažďovat infostánek. Věci, které na festivalu zůstanou po skončení akce, stejně jako každý rok vypíšeme zde na stránkách festivalu a jejich majitelé se o ně budou moci přihlásit.

Jídlo/pití

V areálu se nachází dostatek stánků s občerstvením a jako každý rok bude i letos naší snahou, aby byl výběr rozmanitý a kvalitní, a to jak ve výběru jídla, tak ve výběru alkoholických i nealkoholických nápojů. Do areálu není možné vnášet vlastní jídlo a pití (kromě pitné vody v 0,5 l PET lahvi).