Festival Mighty Sounds bude letos opětcashless. Peněženku nechte doma, pro placení na akci budete potřebovat jen náramek s čipem! Nově přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Kartou bude možné platit pouze na kase, na parkovišti, při vstupu do kempu (jen při pořizování pásky opravňující ke kempování) a v merch stanu. Vše ostatní pořídíte pouze přiložením přednabitého čipu na jednotlivých prodejních místech.

Dobijte si kredit online ještě před akcí, plaťte přiložením k prodejním zařízení a sledujte svoji útratu jednoduše online! Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně zažádat až 14 dní po ukončení akce.

Online je možné nabíjet kredit pouze před akcí.

Pro ještě lepší přehled doporučujeme využití mobilní aplikace NFCtron pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i aktuální zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.

Proč si dobít kredit online?

Dobití kreditu online zdarma:

  • Dobijete si kredit zdarma online přes NFCtron a vyhnete se tak případně frontě.
  • Nezaplatíte nic navíc.
  • Náramek s čipem obdržíte přímo na akci, poté co předložíte QR kód vstupenky, který najdete ve svém profilu NFCtron.
  • Kredit dobíjejte ZDE.

Dobití kreditu na akci:

  • Peníze si dobijete hotově nebo kartou na označeném dobíjecím místě.
  • Aktivační poplatek za první dobití je 30 Kč.

Obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu

FAQ

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Pomůže vám videonávod nebo support tým NFCtron.

Proč nemůžu platit kartou?

Kredit na čip je možné dobít platební kartou na dobíjecích místech. U prodejců je zajištění infrastruktury sítě pro platbu kartou příliš nákladné a na mobilní signál se nemůžeme spoléhat. Platba kartou přes terminál zahrnuje komunikaci přes internet s bankou, zejména v exponovaných místech by tak docházelo k výraznému zpomalení prodeje. Díky placení čipem můžeme zaručit, že žádný výpadek nenastane a vše bude fungovat i bez přístupu k mobilní síti.