Wisdom In Chains (USA)

Pensylvánská hard core punk úderka Wisdom In Chains se vrací na Mighty Sounds. Dohromady se dali v roce 2002 a od té doby nabouchali šest alb, pár živáků, dvě split alba a dvě DVD. Kapela je proslulá svými živými vystoupeními, kdy frontman Mad Joe Black seskakuje z pódia a předvádí dechberoucí šou. Nenechte si je ujít!

facebook   youtube

Pequena Morte (BR)

Ska reggae parta z brazilského Belo Horizonte přiveze pořádnou porci offbeatu. Kapela se i přes své latino kořeny mnohem více ubírá směrem tradičního jamajského ska.

facebook   youtube

The Rocket Dogz (CZ)

Rokeťáky netřeba dlouhosáhle představovat. Stálice Mighty, která si sviští na kombinaci, rock n rollu, punku a především psychobilly nebude chybět ani tento rok. Načešte účesy, natáhněte botky a vyražte si zatrsat na tyhle parádní kluky. Možná přijde i mýval či lasice!

facebook  youtube

Nano (CZ)

Pražská indie partička zrovna dneska křtí své zbrusu nové cédéčko s poetickým názvem „Is This Art?“, takže předpokládáme, že fanoušci nebudou v době zvěřejnění křepčit na facebooku. Kapela zraje jako víno a na druhé desce přináší smrtící koktejl hitů, které si určitě nenechte útéci!

facebook   youtube

Tree Wild Guns (CZ)

O další dávku rock ‚n‘ rollu se postarají hradečtí Tree Wild Guns. Relativně nová parta poskládáná ze všech možných kapel se rozhodl nenechat ve svém regionu vychípat rock ‚n‘ roll!Užijte si čisté rockabilly od podlahy!

facebook   youtube

aktualizováno 4.5.2016