Pokud jste byli na loňském Mighty Sounds a vyplnili jste anketní lístek, zbystřete. Vy ostatní si přečtěte raději až druhou část téhle novinky, ať nejste naštvaní, jak jste prohloupili. Vyhlášení šťastlivců, kteří díky vyplněné anketě vyhráli volňásky, něco z mighty merche nebo pár pivek se nám už do březnového čísla Mighty Freezinu nevešlo, tak jej přinášíme nyní. Výherci jsou:

  • 1) Martina VOLKOVÁ: 2x vstupenka na Mighty Sounds no.8, 1x mikina a 10x 0,5l Budweiser Budvar
  • 2) Milena RŮŽKOVÁ: 1x mikina, 1x tričko a 10x 0,5l Budweiser Budvar

3) Tomáš PETRŮ: 1x tričko, 1x kšiltovka a 10x 0,5l Budweiser Budvar

  • Výhercům gratulujeme! Všechny tři budeme v nejbližších dnech kontaktovat na e-mail. Pokud byste mail od nás do týdne neobdrželi, obraťte se na vojta@mightysounds.cz.

 

  • NOVÁ SOUTĚŽ O KMENY

V aktuálním čísle Freezinu jsme vás informovali o nové soutěži. Pokud si v březnu koupíte prostřednictvím našeho webu lístky na Mighty Sounds, můžete vyhrát jeden ze tří výtisků knihy Kmeny, které pro vás máme. Ušetříte tak asi 600 Kč, které kniha stojí. Stačí kliknout na TICKETS, objednat si vstupenky a jen počkat, jestli se na vás usměje štěstí. Docela easy, ne? A vy, kdo už propustku na Mighty Sounds máte, nesmutněte – Kmeny jsou už zase k zakoupení v knihkupectvích.

aktualizováno 14.3.2012