V den, kdy se dozvídáme, že náhlé námrazy a led komplikují dopravu nejen v Brně a na železnicích, ale téměř po celé republice, se nejeden člověk začal poprvé v roce cítit správně „vánočně“. Tadá! A abychom k té náladě přispěli, vydáváme prosincový – adventní – vánoční – či chcete-li prostě jen další Mighty Freezine.

Kromě toho, že na vás z obálky pokukuje Meggi, která je vánoční hned ze třech důvodů (je krásná, má vytetovaného Darth Vadera a ještě na jedné z fotek pózuje s tematickou vánoční dekorací – a zde není od věci, že tyto a jim podobné dekorace sloužily původně ve vojenských základnách jako těžítka, ale poté, co si osazenstvo uvědomilo, že nejlepším a nejpříhodnějším těžítkem je nenabitá pistole, se od tohoto praktického používání upustilo), si přečtete hned o několika vánočních tématech, jako je například punk, hardcore, reggae, Zeman, Babiš, Batman anebo Led Zeppelin.

Ale detailněji: takovým prvním dárkem od festivalu Mighty Sounds fanouškům bylo zveřejnění prvních potvrzených kapel. Jsou jimi například britští pankáči Cockney Rejects, americká hardcorová mlátička Terror anebo thrashmetalová party parta Iron Reagan. O všech třech kapelách si samozřejmě v novém Freezinu počtete, vždy v souvislosti se svátkem narození Páně. Dále se můžete těšit na profily Parkway Drive (surfující Australani mají, pravda, s kaprem a koupačkou v bramborovém salátu pramálo společného, ale to bychom to nebyli my, aby se na souvislost nepřišlo!), nebo legend Rancid či Led Zeppelin. Klasické rubriky jako Empire Strikes Back, Subkultury, Mighty Focus, Guilty Pleasures, Videorama a vánoční Mighty quiz vás samozřejmě neminou. Tak hurá, směle do toho –

STAHUJ ZDE!

aktualizováno 1.12.2014