Useless ID (ISR)

Čtyřčlenná punkrocková partička z Haify, která se jako jedna z mála blízkovýchodních punkrockových kapel dokázala prosadit celosvětove a mimo jiné zařadit se do stáje FatWreck. Dohromady se dali v roce 1996, natočili a vydali sedm elpíček, nespočet epeček, kompilací a hlavně poprvé v historii vystoupí na Mighty Sounds!

The Chancers (CZ)

Česko britská stálice The Chancers tradičně na Mighty Sounds, tentokrát navíc s novou deskou Trigger Warning a doufejme, že bez výpadku elektriky 🙂

Electric Lady (CZ)

Tereza „Electric Lady“ Hrubanová, dříve známá jako kytaristka a skladatelka kapely Rubiano (2008-2012) vystoupí s jejím ojedinělým funk-rockovým projektem Electric Lady.

Joe Handaxx & AT•LANTIS (CZ)

Joe Handaxx, pražský raper pocházející z Náchoda nyní spolupracující s Doemixxxem a 3illou. Má na kontě EP Wars (2012), Drawer (2013), Joeker (2014) a nyní album CTTP(2015) vydané ve spolupráci s Tomášem Sochůrkem (Studio Jižák), s Ristem (Barrandov Sound Music Studio) a DJem Doemixxem. Kromě sólové dráhy se věnuje i novému hudebnímu projektu AT•LANTIS, který kombinuje prvky nu-metalu, hip-hopu a djentu.  

Backfist (CZ)

Liberecký oldschool krom své show odehraje část svého setu ve speciální spolupráci se svými českobudějovickými kamarády z Overloaded.

Overloaded (CZ)

Českobudějovickej hard core metalový námrd odehraje krom své trošky do moshe naopak i část svého setu jak jinak než s libereckými kamarády z Backfist:-)