Už nějakou dobu pilně makáme na přípravě dalšího ročníku Mighty, bookujeme kapely, přemejšlíme nad dalšíma vychytávkama, co a jak zlepšit… ale ani tak nezapomínáme na pravidelnou várku počteníčka a zábavy, kterou vám přinášíme v Mighty Freezinu. No a co vás čeká v únorovém čísle?

Krom pravidelných rubrik, který v zinu naleznete pokaždý (programy klubů, horoskopy od Ing. Hromka, Mighty Girl…) zde najdete profil The Locos a Franka Turnera, přečíst si můžete i články o Delilahs, Mucky Pup nebo Moon Invaders, kteří se zanedlouho objeví v ČR. Kolik jakých kapel z jakých zemí se objevilo na Mighty za celou jeho historii? To se pokusil spočítat Přemek, tak hádejte. Máte svůj tip? Tak mrkněte do tohohle zinu a zjistěte, kolik jich bylo doopravdy. Nic nevyhrajete, ale třeba budete překvapeni. Unikátní je i krátký komiks Bud2rmana, u kterého se můžete pobavit napínavým příběhem boje ležáku s europivem. No a v neposlední řadě přinášíme rozhovory s Fidem (Fast Food Orchestra), který je úplně o něčem jiném, než byste čekali, s The Koffin Kats a The Carburetors, které jsou naopak přesně o tom, o čem byste čekali.

Mighty Freezine je jako vždy zdarma – a to legálně! Tak se nemusíte bát žádnýho zavírání megauploadu a jemu podobných, my vytrváme! Venku je zima, že by tam ani Agátu Hanychovou nevyhnal, takže nohy na stůl a vzhůru do čtení vysoce edukativního média Mighty Freezine zvaného!

STAHUJ ZDE!

aktualizováno 1.2.2012