United Flavour (CZ)

Po dvou letech se opět dočkáte United Flavour a jejich poctivého mixu reggae, dancehallu, latina i hip hopu. V čele s charismatickou Carmen předvedou šou, na kterou jsou fanoušci téhle parfektní kapely zvyklí. Na svém kontě mají dvě desky, první s názvem Unity z roku 2007 a druhou, zatím poslední desku Attitude z roku 2011, která je plná hostů zvučných jmen. Ačkoliv jsou obě desky skvělé, hlavní devizou kapely jsou živá vystoupení. Na jedno z nich se můžete těšit již teď.

www: http://www.unitedflavour.com

myspace: http://www.myspace.com/unitedflavour

youtube: https://www.youtube.com/watch?v=oQQMOYHKCdc

Better Way (CZ)

Další dosud nezveřejněnou, přesto potvrzenou kapelou jsou budějovičtí hard core matadoři Better Way. Poctivý old school hard core s jasným odkazem na new yorskou scénu, street punk, Oi!, tvrdé kytary a melodické sing alongy kapelu doslova a do písmene charakterizují. See you in the moshpit!

www:http://bandzone.cz/betterway

myspace:http://www.myspace.com/betterwayhc

youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Q64BdHRmYDo

Dirty Blondes (CZ)

Dirty Blondes do toho jdou zatraceně po hlavě a ničeho se nebojí. Na pódiu z nich teče krev a pot a dračice Beego jejich špinavému soundu dělá dobré jméno. Dohromady se dali teprve tři roky nazpátek, ale jeví se to tak, jako by byli na scéně již dlouhé roky. První a zatím poslední deska s názvem Don’t be a Pussy jim vyšla před rokem.

bandzone: http://bandzone.cz/dirtyblondes

myspace: http://www.myspace.com/dirtyblondesprague

youtube:https://www.youtube.com/watch?v=TsjiqfnQpCM

aktualizováno 19.5.2013