The Death Set (AUS)

Jelikož poctivých a originálních australských kapel není nikdy dost, tak hned druhou z nově ohlášených od protinožců (tedy v roce 2022) budou The Death Set. Parta ze Sydney sice pár let po založení přesídlila do USA, divný zvuk a typický australský odér jí už ale zůstal. The Death Set jsou šíleným mixem snad úplně všeho. Punk rock tvoří signifikantní kostru, obalená je ovšem různými artovými a elektronickými výpadky do všech světových stran. Popravdě se hodně těšíme, jak tahle divočina bude vypadat živě. 

Scowl (USA)

Hard core punková parta ze sluncem prozářeného Santa Cruz je novou krví na scéně. Hard core riffy v kombinaci s rude boy image a nabroušeným ženským vokálem nabízí poměrně slušně originální koktejl! Fresh!

The Shabs (RSA)

Folkoví The Shabs (ex The Shabeen) z Kapského města v Jihoafrické republice již mnohokrát strhli obecenstvo na Mighty Sounds  k tanci. Jejich vystoupení se téměř vždy nesou ve stejném duchu a jsou protkaná neuvěřitelnou pozitivní energií, která dokáže strhnout každého. To vše pouze za pomoci akustické kytary, kontrabasu a singalongů, které si budete zpívat ještě pěkných pár dní po koncertě. 

Possessed By Paul James (USA)

Konrad Wert, známý jako Possessed by Paul James, započal svoji hudební kariéru v roce 2005. Tenhle americký folkový zpěvák, muzikant a skladatel pochází z Floridy, nyní se ale nadobro usadil v Texasu, což do jeho hudby vneslo další množství typického country odéru. Povinnost nejen pro milovníky koní!

Frankie and the Deadbeats (CZ)

Staronová parta muzikantů, která zestárla dost na to, aby mohla s čistým svědomím začít hrát hudbu pro starý. Těšte se na klobouky, teskné pohledy do západu slunce a pořádnou porci dark country v podání těchtu urban kovbojů.