The Creepshow (CA)

Máme tady velmi dobrou zprávu pro všechny milovníky kontrabasů  a napomádovanejch vlasů . Mighty Sounds již podruhé ve své historii přiváží The Creepshow! O premiéru se však postará zbrusu nová  zpěvačka Kenda „Twisted“ Legaspi.

Samozřejmě i nás v první chvíli zamrzelo, že křehká Sarah „Sin“  dala přednost sólových projektům, ale tak to už v životě občas chodí. Podstatné je však říci, že již třetí zpěvačka v řadě Kenda se svého postu ujala s grácií. Navíc je to prvotřídní kost s exotickým zjevem, hodně náruživými pohledy a parádním hlasem i vystupováním, taže není třeba truchlit. The Creepshow jsou zpátky na nohou, na prknech, která znamenají svět a rovnou s novou frontwomankou. To je zkrátka fakt.

Zkusme se v pár řádcích mrknout na jejich historii. Jak sami říkají, vzešli ze špinavých zapadlých ulic a barů Toronta v roce 2005. Navzdory krátké historii se však těší velké popularitě. Hudebně se dají jen velmi těžko definovat a do jednotné žánrové škatulky se vám je narvat nepodaří. Už jen fakt, že mají klávesy, je poměrně vymezuje oproti běžným rockabilly kapelám. Mastí rock’n’roll, mastí punkrock, zabrousí do psychobilly, ale jasnou nálepku jim dát zkrátka nemůžete. Na svém kontě mají alba Sell Your Soul, Run For Your Life a zatím poslední They All Fall Down. Momentálně však chystají zbrusu nový kotouč, který na Mighty Sounds představí.

Co dodat, těšíme se!

aktualizováno 9.12.2012