The Chancers

Pražská 2-tone partička a jejich pravidelná porce rude boy rytmů na  Mighty Sounds. Na scéně od roku 1998 a na svém kontě 4 desky a hromadu kompilací. Momentálně makají na nové desce, na které se producentsky také podílí Ed Rome, skladatel, písničkář a producent, kterého můžete znát z britské kapely The Big.

web wiki facebook  bandzone  twitter lastfm youtube

Wild Tides (CZ)

Wild Tides sprostě vykrádaj všechny svoje nejoblíbenější kapely a dělaj to naštěstí tak okatě a drze, že je za to nejde nemilovat. Možná už po sobě na pódiu neházej místo hraní pizzu, jako za starejch časů, ale jedno jim určitě zůstalo: Blbý kecy a skvělý písničky. Tříakordovky odklepaný na čtyři plus divnej pocit z toho, že se kapela na pódiu baví víc než obecenstvo. Pot, sranda a svoboda. Prostě rokenrol.

bandcamp facebook lastfm youtube

Take Death (CZ)

Rock´n´beat. Pro fanoušky kytar moc elektro a pro fanoušky elektroniky moc kytar. Syntéza  provařených kytarových vazeb,rifů, techna a všeho co dům dal. Ex Sunshine, Wodoo toys, současní členové Kill the Dandies, Kabaret Kajbar a Tarapaca jazz. Devadesátý leta jsou zpátky kámo. Tenhle old school tě buď donutí k pláči, nebo se sakra pobavíš. You will love them or hate them!

facebook  bandzone

aktualizováno 7.6.2015