The Carburetors (NOR)

Peklo, které dokáže tahle pětičlenná parta z Osla rozpoutat na pódiu, už návštěvníci Mighty Sounds mohli okusit na vlastní kůži. Kluci se vracej zpět na místo činu se svým rock’n’rollovým nášupem! Dohromady se dali v roce 2004 a hudební kariéru odstartovali debutem „Pain Is Temporary, Glory Is Forever“. Momentálně se The Carburetors zavřeli do studia a makaj na dalším „killer albu“, takže se zdá, že návrat bude veliký.

web    wiki     myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

Bombshell Rocks (SWE)

Další partička, Bombshell Rocks, skvěle doplní skandinávské kolegy The Carburetors. Švédská punk’n’rollová metelice vznikla v roce 2005 a debutovala o rok později s deskou „Who’s The Real Bastard“. Na svém kontě mají Bombshell Rocks pět alb, z nichž poslední s názvem „Generation Tranquilized“ vyšlo minulý rok a kapela se s ním vydala na dlouhé turné po Evropě, USA a Japonsku.

web    wiki     myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

Rolling Bowling (CHIN)

Rolling Bowling z Číny měli premiéru už v pražském Bubnu před rokem a nutno dodat, že se nám tam rockabilly z Číny dost zalíbilo. Svižné pekingské rockabilly trio, které vzešlo z popela punk rockové party Defy v roce 2008, má na svém kontě eponymní EP z roku 2012 a debutové album „Marriage Is Not My Favourite Thing“ z roku 2013. Nenechte si tyhle čínské The Peacocks s hromadou ultra melodických pecek ujít!

bandcamp   facebook     youtube     last.fm    

China Shop Bulls (UK)

Další kapela na seznamu má sice také v názvu Čínu, ale pochází z anglického Leedsu a místo rockabilly můžete očekávat pořádnou dávku bláznivého rave punku okořeněného ska, rapem i drum’n’bassem. Tohle je opravdu šílená parta pro fajnšmekry, který holdujou crossoveru napříč všemi styly. Na scéně se pohybují od roku 2006 a za sebou mají celou řadu koncertů a festivalů zvučných jmen po boku celé řádky kolegů, které jste už u nás měli možnost vidět.

bandcamp  myspace   facebook     youtube     last.fm    twitter

Seaside Rebels (UK)

V rámci Oje tu máme ještě jednu street punkovou partu, která má společného basáka s Booze & Glory, a tak slovo dalo slovo a do Tábora přijedou všichni pěkně pospolu. Seaside Rebels jsou horkou novinkou a na svém kontě mají zatím jen debutové EP „Changing Time“. Singl „Wrong Or Write“ se dočkal i videa, které si zde můžete pustit.

facebook     youtube     last.fm    twitter

aktualizováno 15.3.2015