The Brains (CA)

More braiiiiiiiiins Ta-dá, kanadská parta, která už si na Mighty před pár lety zahrála se svým mixem psychobilly a  meat’n’potatoes punkrocku, se vrací zpět oslavit naše desáté narozeniny. Povinnost pro všechny fanoušky nabušeného rock’n’rollu! 

facebook     youtube    

Risk It! (DE)

Drážďánská drtička lebek se svým nekompromisním oldschool soundem potěší především příznivce rychlého a valivého HC. Dohromady se dali v roce 2009 a na svém kontě mají několik sedmipalců a CD/LP Who’s Foolin Who?

bandcamp     myspace     facebook     youtube     

The Crimson Ghosts (DE)

Německá hororpunková parta The Crimson Ghosts vznikla v roce 2001 původně jako cover band Misfits, ale brzy klukům došlo, že mají o dost větší potenciál, než aby dokola hráli cizí píničky a vrhli se do víru autorské tvorby. Na Mighty kluci vystoupili před dvěma lety, takže určitě nepatří k velkým neznámým. Především pro svoji hororovou image jsou nezapomenutelní. Potěšit by mohli fanoušky Misfits, Blitzkid či Horropops.

web     myspace     facebook     youtube    

Green Smatrool (CZ)

Česká ska-jazzová jednička, která v minulém roce věnovala polovinu svého času pro backing Mr. T-bona, čímž nejen vytrhla trn z paty nám, ale zároveň tak i potěšila ty, pro které by zrušení jeho koncertu bylo zklamání. Tentokrát bude jejich vystoupení patřit jen a jen jim a těšit se můžete na parádní mix vyzrálého ska-jazzu, early reggae či samotnému reggae.

bandzone     myspace     facebook     youtube    

From Our Hands (SK)

Hard core punková metelice ze Slovenska nepříjíždí poprvé a asi ani naposledy. Kluci se dali dohromady v roce 2007 a mastí pořádny melodická hard core s výraznými singalongy!

 

bandzone     myspace     facebook     youtube    

The Chancers (CZ/UK)

Česko anglická 2 tone úderka v čele s nejmenším skinheadem na světě Simonem Ruffskunkem The Chancers taktéž nebudou v červenci chybět. Těšit se můžete na staré dřevní fláky, ale i na zbrusu nové pecky.

web     myspace     facebook     youtube     bandzone

The Strapones (CH)

Kluci se zformovali v roce 2009 pod vlivem starých i nových punk a hard core partiček. Přežili dvě změny sestavy, vydali 7’ep a LP a druhé CD “Big Lie”, které teď vyšlo. The Strapones zní trochu jakoby jste namíchali koktejl z Turbonegro a anglického 77 punkrocku. Perfektně doplní stávající rock’n’rollový line up.

web   facebook     youtube    

aktualizováno 11.6.2014