The Bombpops (USA)

Americká pop-punková úderka ze San Diega pravděpodobně osloví především fanoušky punkrocku kalifornského střihu. Jejich tvorba je citelně ovlivněna devadesátými lety a punkrockem typickým pro vydavatelství Epitaph a také Fatwrack, pod jehož hlavičkou navíc i vydávají své nahrávky. Pokud máte rádi melodický punk à la Strung out, Pennywise nebo Bad Religion, tak je tento kvartet s dvěma ženami v čele pro vás jako dělaný.

Whiskey Dick (USA)

Na osamělé křižovatce, kde se prolínají hudební žánry country s metalem, stojí dva magoři s akustickými kytarami. Rozhodně si je nenechte ujít. Odér Texasu se z jejich hudby táhne na míle daleko a dá vám okusit skutečnou chuť amerického venkova.

Out of Luck (DE)

Beer, Fuel and RockʼnʼRoll from Lower Bavaria! Německo je už pěknou řádku let líhní opravdu kvalitního psychobilly. Před jedenácti lety tu v Bavorsku vznikli i Out of Luck, které založil Karl Rascal, známý z kapely Frantic Flintstones. Mix energie psychobilly a melodického rock’n’rollu s punkovou energií je přesně to, co tihle tři kluci dokážou parádně prodat. Právě vychází jejich nové, v pořadí už páté album s názvem Breakdown in the Desert. Je plné voňavého benzínu, nadupaných aut a krásných holek. A tak jak to má být!

2017 Strom, München

Prison of Blues (RI)

To bychom nebyli my, aby se neobjevila nějaká ta specialitka. A ejhle! Tahle parta pocházející z města Temanggung na Jávě, proslulého tabákovým průmyslem, se na psycho scéně pohybuje od roku 2007. Kapela stále hrající v původní sestavě vydala v roce 2012 debutové EP s názvem Trick or Threat. Vidět tyhle čtyři obyčejné kluky z Indonésie, co si na nic nehrajou a jedou si vlastní styl (včetně boží image), je vážně zážitek. Aby taky ne, podle jejich slov je ovlivnili nejpovolanější, jako Johnny Cash nebo sám král Elvis.