The Baboon Show (SWE)

Obecně se ví, že Skandinávie je jakousi továrnou na kvalitní kapely s mezinárodním přesahem a obzvláště pak Švédsko se může tímto fenoménem pyšnit ze všech evropských zemí nejvíce. Stockholmská partička The Baboon Show je jednou z nich. Řízný rock’n’roll jako z čítanky s poctivým punkovým základem a pořádně divokou Cecilkou za mikrofonem vznikl v roce 2003. Zatím poslední deska téhle formace se jmenuje Radio Rebelde. 

Dwarves (USA)

Punková klasika původem z Chicaga vznikla v polovině osmdesátých let pod názvem The Suburban Nightmare. Dwarves začali jako garage punková kapela, následně se vydali více hardcorovým směrem, aby se nakonec usadili jako eklektická punková legenda se zcela záměrně šokujícími texty. V roce 2020 poprvé na Mighty! 

Mephiskapheles (USA)

Pokud v názvu newyorské ska party cítíte Mefista, tak ho tam cítíte naprosto správně. Když smícháte Faustovu legendu se ska, vznikne vám tento název. Mephiskapheles se zformovali v roce 1990 a rychle zaujali fanoušky především svým kakofonním pojetím hudby a humorně satanistickými, pro ska atypickými texty.  

Boom Boom Kid (ARG)

Punková parta kolem Carlose Rodrigueze se zrodila v Buenos Aires v roce 2001 po rozpadu kultovní partičky Fun People. Těšte se na latinsko-americké pojetí punkrocku, hardcoru i alternativní rockové muziky, kterou zvláště naživo kluci umí rozjet jako hovado. 

 Malignant Tumour (CZ)

Ostravská rock’n’rollová klasika se vrací zpět na místo činu. Kapela, jejíž existence se datuje od roku 1991, původně brouzdala ve vodách extrémní metalové muziky. Těšíme se na pořádný ostravský metal crust’n’roll!

The Fialky (CZ)

The Fialky roztáčí koncertní kolotoč už téměř dvacet let v naprosto jasných kolejích punku 77. Málokterá česká punková kapela patří k Mighty právě tak jako oni. V únoru 2020 kluci oslaví dvacetiny na scéně a v tomtéž měsíci jim vyjde zbrusu nová deska s dvanácti vály, z níž už v éteru rotují tři singly.