Vans Warped Tour se po třinácti letech vrací opět do Evropy a v listopadu ji bude hostit Londýn. Ve spolupráci Vans a Mighty Sounds máte jedinečnou možnost vyhrát čtyři lístky a místa v dodávce, která se vydá na pořádně punkovej trip!

Soutěž odstartovala 13. června 2012 a potrvá do 13. července 2012. Hraje se o čtyři vstupenky na Vans Warped Tour, která se koná 10. listopadu 2012 v Londýně, místo v punkové dodávce plné piva a ubytko v Londýně. To je celkem fér! A teď, jak můžete vyhrát?

Vše zásadní se odehraje na facebookové stránce My Way To Vans Warped Tour, kam do 13. července můžete nahrát jednu vaši fotku z jakéhokoliv hudebního festivalu (jednoduše ji zveřejníte na zeď stránky). Čtyři nejhustší, nejlepší nebo nejzajímavější fotky budou vybrány kapelami Pipes & Pints, Prague Conspiracy a The Spankers a během Mighty Sounds vyhlásíme vítěze. Proto je nutné, abyste na Mighty byli osobně přítomni.

Mimo čtyř vítězů bude na Mighty Sounds oznámeno také dalších deset nej fotek, které získají DVD s dokumentem o Warped Tour “No Room For Rockstars”. Film bude mít přímo na Mighty českou premiéru.

Čtyři místa na legendární Vans Warped Tour 2012 jsou hozeny do placu, můžete začít soutěžit!

aktualizováno 18.6.2012