Třináctý ročník festivalu Mighty Sounds v pondělí nad ránem skončil. Děkujeme ze srdce všem, kdo se na něm podíleli! Přijelo kolem 12 000 fanoušků, kteří tvoří nezaměnitelnou atmosféru festivalu a na které se tým organizátorů celý rok těší. Dorazilo přes 110 kapel a k tomu přes 40 dalších interpretů (divadelních souborů, Djs a dalších). Na festivalu makalo více než 400 členů organizačního týmu a mnoho dalších, kteří zajišťovali servis v podobě stálého přísunu jídla a pití. Mighty crew byla jako každý rok skvělá, letos navíc postavila i sklidila areál v rekordním čase. Všechny zmíněné složky letos fungovaly ve výjimečně dobré symbióze a za výsledek jsme moc rádi.

Novinky letošního ročníku se osvědčily: panelová diskuse Otázka punku nebo pin-up show zase posunuly hranice toho, co je možné v divadelním stanu Radia 1 uskutečnit. Mimořádný ohlas sklidila akustická Black Coffee Stage, která má, jak věříme, na festivalu velkou budoucnost. Novinkou bylo i rozšíření nabídky kávy a snídaní v kempech a další lahůdky v areálu.

Sbíráme ohlasy od všech, kdo na festivalu byli, a budeme se snažit připravit další ročník tak, aby byl zase nejlepším víkendem v roce.

Mighty Sounds vol. 13 je za námi, ať žije Mighty Sounds vol. 14!