The Skatalites

Legendární Skatalites, pionýři žánru, který máme tak rádi, se po osmi letech vrací do Tábora, kde rozjedou párty v rytmu tradičního ska. I přesto, že kapela vznikla již v roce 1964, výrazně se nám omladila. O její historii bylo napsáno tolik, že opakování již mnohokrát řečeného by bylo spíše takové nošení reggae do Karibiku. Jisté však je, že The Skatalites na Mighty vol. 15 dorazí s velmi vzácným hostem, na nějž si však ještě budete chvilku muset počkat…

 

Donny Benét

Znáte Donnyho Benéta? Že nikoliv? A na které planetě že jste to doteď žili? Tento sofistikovaný lamač srdcí ze Sydney skrze písničky šíří lásku. S image jak vystřiženou z východoněmeckého porna minulého století a s hudbou, která vás taktéž vrátí o pár desítek let zpátky, vás strejda Donny nemůže zklamat. Jeho knír i pečlivě pěstěný mullet už se na vás teď těší jako headliner divadelního stanu. Tešíte se také?

 

Skywalker

Hardcore jak poleno! Skywalker na české core scéně netřeba dalekosáhle představovat. Hrají již od roku 2010 a velmi brzy si získali srdce fanoušků u nás i v Evropě. Na turné se však vydali i do Kanady nebo Číny. Dneska patří k top žánrovým interpretům a my jsme rádi, že jsou na programu patnáctého ročníku.

 

Queens Of Everything

Královny patří k stálicím našeho letního rock’n’rollového mejdanu a samozřejmě se na ně můžete těšit i letos. Originální mix nabroušeného rock’n’rollu se špetkou punku, klapající kontrabas, až swing bandová dechová sekce a Krleshův nezaměnitelný chraplák dohromady vytváří kapelu, kterou jen tak někde neuslyšíte. P.S. možná přijde i tyranosaurus.