Sattatree (DE)

Poeticky řečeno, kapela Sattatree vzešla z multikulturního a barevného Berlína. Jako druhý vítěz evropského reggae contestu představí svoje roots reggae s výrazným africkým akcentem a dubovými prvky i u nás na festivalu. V roce 2010 kapela natočila desku s názvem „Rootsman“, kterou mixoval a mastroval Aldub ve studiu Planet Earth a kterou vydalo vydavatelství One – Drop music. Hudba Sattatree prochází všechny epochy raggae. Slyšet můžete vše od dubových zvuků podobných Lee Perrymu nebo King Tubby až po moderní anglické party. Hudba téhle kapely je barevný mix reggae, afrobeatz, brazilských rytmů, R ‚n‘ B, hip hopu či dubstepu, který vám zpříjemní sobotní odpoledne.

http://sattatree.com/

Anti Vigilante (UK)

Ač jsou Voodoo Glow Skulls více méně nenahraditelní, povedlo se nám docela rychle na jejich místo potvrdit tuhle geniální britskou partičku. Anti Vigilanti zní jko kvalitní mix Choking Victim s Rancid. K tomu všemu je to neuvěřitelnej nátěr, kterej v sobě ukrývá něco z punku, něco málo ze ska a hodně moc z pořádně nabušeného hard coru.

http://www.myspace.com/antivigilante

From Our Hands (SK)

Perfektní slovenská parta From Our Hands letos vystoupí na Mighty sounds poprvé. Dohormady se dala v roce 2007 a poměrně brzy to začala slušně válcovat. Pokud se vám líbí nadupaný hard core punk, pořádné kytarové riffy a zároveň hudba nepostrádající melodičnost, tak FOH jsou pro vás jasnou volbou.

http://bandzone.cz/fromourhands

The Picturebooks (DE)

Perfektní německá parta, kterou byste si taktéž rozhodně neměli necht ujít. Alternativní rock blues v podání tohohle trojlístku se skateboardovou legendou Clausem Grabkem vás doslova a do písmene zcáká energií. Pokud jste vyznavači právě toho něčeho, co ani zdaleka nejde zaškatulkovat, tak si udělejte velké kolečko v programu kolem této party a neprošvihněte jejich vystoupení.

http://www.myspace.com/picturebooksthe

aktualizováno 27.6.2012