The Carburetors

 

Milujete rock ‘n’ roll, ale neznáte The Carburetors? Pak se někde stala chyba, kterou by bylo záhodno pokud možno co nejrychleji odstranit. V první řadě můžete prohledat internet a v lepším případě pak i na Mighty nepropásnout jejich vystoupení a hlasitě je podpořit. Norskou smečku ostrých chlapců, která se dala dohromady v roce 2001, často kritici označují jako mix Chucka Berryho a Motörhead. My se k nim přidáváme, neb lepší příměr pro tuhle severskou tlupu neexistuje.

 

První album s příznačným názvem “Pain is temporary, Glory is forever” vyšlo na labelu FaceFront records v roce 2004. V pořadí druhé album “Loud Enough To Raise The Dead” vyšlo hned o rok později. V roce 2008 na Bodog Records vydala kapela třetí album s názvem Rock ‘n’ Roll Forever, které vyšlo o dva roky později také na Evil Wheel Records. Momentálně se The Carburetors upsali prestižnímu německému labelu I Hate People Records.

 

Ostrá hudba plná kytar, rock ‘n’ rollové pózy, rychlých kár i svůdných žen, o kterých se v jejich textech mluví víc než dost, to jsou The Carburetors na MS 2012!!!

 

 

The Carburators

 

The Peacocks

 

Tuhle partu máme tak moc rádi, že nebýt našeho pravidla, tak hrajou na úplně každém ročníku. Na druhou stranu to, že tomu tak není, má hned několik výhod. Tou hlavní výhodou je fakt, že se na ně můžeme jednou  za dva roky těšit, a s radostí oznamujeme, že rok “Páva” právě přichází. Švýcarské trio The Peacocks je v ČR tak provařený, že soupisy jejich biografie jsou ve své podstatě velkým mrháním času. Nicméně pro to mizivé procento těch, kterým tato kapela dokázala uniknout, zde nabízíme několik vět z jejich historie.

 

The Peacocks založil kytarista Hasu v roce 1990. Pokud dobře počítáte, tak už si tahle parta seladónů, na kterých se z nějakýho neznámýho důvodu čas vůbec nepodepsal, poflakuje po světě přes dvacet let. The Peacocks mají za sebou turné v Kanadě, USA, Japonsku, UK a Evropu znají jak svoje boty. Na svém kontě mají takové množství singlů a LP, že pokud se rozhodnete pořádně nastudovat jejich diskografii do Mighty, tak už abyste začali. The Peacocks jsou naprosto fenomenální kapelou naživo.

 

Řízný a propracovaný rock ‘n’ roll postavený na dokonale hitových melodií jen tak z hlavy nevymažete.

 

 

 

The Peacocks

 

 

 

aktualizováno 24.12.2011