Rezurex (USA)

Rezurex, to je psychobilly nášup, který stvořily postranní uličky Los Angeles a z jejich spárů vylezla pořádná příšera. Ne taková ta obyčejná, až téměř směšná postavička, kterou znáte z béčkových filmů, ale pořádná stvůra, která dokázala stvořit takový monstrum jakým jsou Rezurex. Vznikli v roce 2001 původně pod názvem Lobo Negro a proslavili se mícháním psychobilly s  tradičním 50’s rock’n’rollem a punkem. Těšte se na pořádný nefalšovaný psycho, které již podruhé otřese Táborem.

facebook youtube twitter lastfm

Argyle Goolsby & The Roving Midnight (USA)

Argyle Goolsby, vlastním jménem Steve Matthews, se narodil v roce 1979. Jako nápověda by vám mohlo posloužit, že je to zakladatel, basista a zpěvák již rozpadlé party horror punkových Blitzkid. Právě díky jejich rozpadu v roce 2012 se Goolsby rozhodl vydat na sólovou dráhu a současně působit ve více hudbeních projektech. Goolsby na Mighty představí zbrusu novou desku.

facebook web

Rozpor (SK)

Pokud mate rádi oi! hardcore a punk s občasnými výlety do ska či reggae, Rozpor jsou tu právě pro vás. Dohromady se dali v roce 1999 a netrvalo jim dlouho, aby se jejich hudba rozšířila i za hranice Slovenska. Texty Rozpor jsou sociálně kritické a striktně antifašistické!

facebook web  youtube

Peshata (CZ)

Představovat táborskou partu Peshata by bylo tak trochu nošení dříví do lesa. Kluci na Mighty Sounds vystoupili mnohokrát a nadešel čas, aby se zpátky na letiště vrátili a rozbalili legendární zoopunkové příběhy zvířat i jiné havěti.

web facebook  youtube

Sex Deviants  (CZ)

Je to osm let, co naposledy tahle punková parta ze Strašic hrála na Mighty. Potkali se v roce 1996 v rockovém klubu Koupák, kde doteď možná na oslavu tohoto setkání pořádají legendární punkový fesťák.. Na kontě mají 6 studiových alb a stovky koncertů, poslední deska jim vyšla v roce 2014.

web facebook video