Vozíčkář vs Mighty Sounds aneb veliké díky 

Být holka na vozíku a jít na fesťák je jedna věc, být holka na vozíku a jít na skapunkový fesťák je věc druhá. Proto, když mi Tomáš (manager našeho charitativního obchodu) oznámil, že můžu jet zadarmo na MIGHTY SOUNDS, byla jsem trochu vyděšená. A když se můj přítel (také vozíčkář) dozvěděl, že může také, neměla jsem jinou možnost:)

Při příjezdu jsme míjeli davy lidí, povětšinou dredatých a  potetovaných lidí… nebyla jsem si úplně jistá, jestli jsem ta pravá na tuhle akci. Hned za chvíli jsem byla ale přesvědčená o opaku. Již při vstupu do areálu mi ochota a vstřícnost personálu napověděla, v jakém duchu se budou ubírat další dny. Možnost dostat se do backstage je pro vozíčkáře super! Mít na festivalu zázemí, na které jsou u vozíčkářů kladeny větší nároky, je neuvěřitelná výhoda, hlavně pro holku:)

Po rozložení  stanu jsme vyrazili do areálu, kde jsme si hned na úvod poslechli STO ZVÍŘAT.

Po koncertě s námi celá kapela ochotně pózovala a také nám věnovala něco do obchodu.

Poté si nás našel Vítek, který se staral nejenom o naše potřeby, ale i přebíral darované věci od kapel pro náš obchod. Také nám pomáhal řešit jakékoli problémy, které se vyskytly. Vesměs vše, na čem jsme se domluvili, klapalo a mně to najednou docvaklo… Vše není tak, jak se na první pohled může zdát. Festival, který Vám přijde plný drsných kluků a holek,je ve skutečnosti jedna velká rodina, která se každoročně schází a respektuje a bere za své i lidi handicapované. Kéž by bylo více takových festivalů, ale hlavně lidí.

Abych to shrnula, zajásat si na Sto Zvířatech, jamovat na Bad Manners, vidět spousta super kapel a proplouvat si celé dny na vlně pohody? Ano, můžu říci, jsem fanda MIGHTY SOUNDS! A to nejen kvůli hudbě, ale hlavně díky atmosféře a vstřícnosti organizátoru.

Doufám, že i příští rok budu moct být opět součástí této, na první pohled drsné, avšak  v srdci milé rodiny!

Vítku, Markéto  a celý Mighty Sounds děkuji za sebe, Hvězdný Bazar i za všechny handicapované lidi !!!

JE TO FÉR!

Janka

—————–

Většina věcí, darovaných kapelami, velice rychle zmizela. Ještě, ale v bazaru pořád něco mají. Mrkněte na SEM.

aktualizováno 18.9.2013