Red Five Point Star  (SI)

Slovinská ska parta Red Five Point Star už si v minulosti jednou na Mighty Sounds zahrála. Vzhledem k tomu, že jejich vystoupení sklidilo opravdu skvělé ohlasy, není jediný důvod, aby se k nám nevrátili i letos. Dohromady se dali v roce 1998 jako punkové trio, které postupem času nabralo dechy  a tak se jejich hudba začala ubírat  poněkud jiným směrem. V roce 2011 vydali pod hlavičkou Megalith Records album Worst Case Scenario (2011), objeli křížem krážem Evropu, USA, ale opakovaně i Jihoafrickou republiku. RFPS jsou také první rockovou kapelou, která zahrála v Kosovu po rozpadu Jugoslávie. Pokud máte rádi ska s politickými texty, Red Five Point Stars jsou pro vás jasnou volbou.

web wiki facebook instagram bandcamp youtube last.fm 

Skaworkers (IT)

Skaworkers jsou sice na scéně pouze krátkou dobu, nicméně to neplatí o jejich členech, kteří mají s hudbou a žánrem jako takovým zušeností víc než dost. Dohromady se tento ansámbl dal v roce 2012 a svoji hudbu postavil na základech a cover verzích britského ska po vzoru The Specials a Mandess. Kapela však taktéž velmi ráda zabrousí do vod tradičního jamajskéha ska, rocksteady a reggae.

facebook instagram myspace twitter soundcloud youtube last.fm

Catastrofy (SK)

Kdo jsou Catastrofy? Největší thrash-metaloví frajeři od Žiliny až po Košice a slovenský objev tisíciletí, lepší než žinčica, lepší než Hlinka. Thrash metal s nadhledem a geniálními texty. Nepropásněte je!

facebook bandzone youtube last.fm

V8 Wankers (DE)

Německá metelice V8 Wankers, která sama sebe častuje kick ass speedrockem určitě potěší milovníky rock’n’rollového klišé a všech těch serepetiček s tímto žánrem neodmyslitelně spojených.  16 let na scéně a poprvé na Mighty Sounds!

wiki facebook instagram myspace twitter bandcamp youtube last.fm

Pilot Season (CZ)

Českobudějovičtí Pilot Season přivezou neuvěřitelně melodický punkrock, nebo chcete-li pop punk , který i přes poměrně nízký věk zůčastněných působí neuvěřitelně vyzrále.  Rozhodně horký typ z českých luhů a hájů!

facebook  bandzone spotify youtube 

 aktualizováno 30.3.2016