RABIES (CZ)

Mighty Sounds tuhle partu z Bystřice nad Perštejnem miluje, takže není divu, že se u nás jednou za dva roky objeví! Jsou skvělí, mastí parádní punkrock, který v naší kotlině nemá konkurenci a zkrátka a dobře nás baví! Nedávno kluci odjeli úspěšné turné po Japonsku a momentálně zase dobývají kluby v ČR. Léto budou mít taky zatraceně nadupaný a Tábor na seznamu jejich zastávek samozřejmě nebude chybět.
NEVEREŠ (CZ)
Trojlístek mágů Cocoman, Dr. Kary a Messenjah se představí se svojí velmi speciální čarodejnickou šou plnou ragga kouzel a dancehallových levitací. Nevereš vykrystalizoval v roce 2015 jako boční projekt všech zúčastněných, při kterém spojili své skills a barevnost hlasů v jeden velmi zábavný projekt, jenž si teď budete moc poslechnout i na Mighty.

NEŽFALEŠ (CZ)

Pražská punkrocková kapela brázdí klubová a festivalová pódia už 17. rokem. Během té doby natočila několik řadových alb, singlů a videoklipů. Aktuálním počinem je společný split s pražsko-brněnskou kapelou Supertesla, který vyšel na vinylu a CD koncem loňského roku a doprovází ho videoklipy „Vodka a Lexaurin“ a „Fotky.“ I třetí vystoupení kapely na festivalu Mighty Sounds slibuje její osvědčené hity v koktejlu s novinkami z poslední nahrávky. Kapelu i po letech stále vystihuje fráze z jednoho z jejích textů – „každej klub i bar, každej víkend za to stál”!
ZVERINA (SK)