Desáté narozeniny zasluhují překvapení!

Několik měsíců se připravoval dokumentární film o Mighty Sounds, o životním stylu, který je s festivalem spojen a o lidech, kteří festival pořádají. Nedlouho před desátým ročníkem, který proběhne už 11.-13. července v Táboře, je dokument dokončen. Ještě než pojedete na nejlepší víkend v roce, přijďte zjistit odpovědi na následující otázky.

Jak to všechno vzniklo? Kdo to dělá a proč? Co to všechno obnáší? Má to všechno smysl nebo jsou všichni blázni?

Dokumentární film Rock’n’roll for life v režii Lucie Klímové představí festival nejen prostřednictvím hudby, která akci odlišuje od ostatních hudebních přehlídek u nás. Pozornost je ve filmu upřena na jednotlivce, kteří Mighty Sounds připravují, na jejich životní styl a na subkultury, které jsou už po deset let s touto žánrovou akcí neodmyslitelně spjaty. Během třiceti minut film představí několik osobností ze zákulisí festivalu spolu se záběry z minulých ročníků a utvoří tak obrázek o tom, co festival pro českou hudební scénu znamená.

Premiéra se uskuteční 25. června 2014 od 21:30 v Containall (Cihelná 4, Praha 1). Akci doprovodí DJ Mighty (start v 19:30) a vstup je zdarma.

aktualizováno 23.6.2014