Vstup na Mighty Sounds 2013 si můžete zajistit už teď! Předprodej byl spuštěn v pondělí 15. října v 9:00, letos navíc s celou řadou variant vstupenek a bonusů.

První várka 1.000 kusů vstupenek (loni vyprodaná během tří dnů!) je letos za 690,- Kč. Předprodej odstartoval přes stránky v sekci Tickets, kde najdete všechno, co k nákupu potřebujete vědět. Jakmile bude první edice vyprodána, spouští se předprodej 2.000 ks vstupenek za 790,- Kč, a to jak přes stránky Mighty Sounds, tak i v sítích Ticketportal, Ticketpro a Eventim. Cena 790,- pak platí buď do vyprodání edice anebo do 31. prosince 2012.

Tentokrát máme něco navíc! Sledujte:

  • Za prvé, letos jsme pro všechny, kdo chtějí dopřát sobě nebo ostatním, vymysleli Superticket, speciální „vánoční“ vydání Mighty ticketů spolu s pěknou řádkou dárků. Co dostaneš, když si za 990,- koupíš Superticket?
  •  – vstupenku na MS 2013
  •  – pánské/dámské Mighty triko s novým designem
  •  – dvě nové placky
  •  – jednu novou stickerku

– speciální limitovaný plakát Mighty Sounds

Cena Superticketu je nezávisle na aktuální vlně předprodeje stále 990,- Kč bez dobírky a je možné ho koupit pouze přes stránky www.mightysounds.cz od jednoho kusu výš. Dobírka u téhle zásilky má fixní cenu 90,- Kč za objednávku. Superticket se bude prodávat do pátku 14. prosince 2012.

Za druhé, po jednoznačně pozitivních ohlasech na ohraničené stanové městečko jsme se rozhodli jeho kapacitu letos zvětšit a dát všem možnost si místo v tzv. Camp Village DeLuxe zajistit. Kupuj tedy vstupenku spolu se vstupem do Camp Village DeLuxe už teď v balíčku za cenu vstupenky + 250,- Kč. Co všechno Camp Village DeLuxe zajišťuje, najdeš v sekci Info, podsekci Areál.

No a na závěr – po dlouhých diskuzích a s vědomím, že vám chceme vyjít co nejvíc vstříc, jsme letos vylepšili systém parkování, a pozor: nabízíme možnost zakoupit si místo v tzv. Parking Campu, který umožní stanování u auta, po kterém tolik voláte! Do Parking Campu kupujte už teď vouchery. Jednotlivé typy voucherů najdeš v sekci Tickets a veškeré informace o stanování u svého vehiklu v sekci Info, podsekci Areál.

Krom výše uvedených alternativ můžete samozřejmě využít odděleného stanového městečka a parkoviště, na které jsme na Mighty zvyklí.

Očekáváme řádnou smršť objednávek, jen do nás!

Ať žije Mighty Sounds 2013!

aktualizováno 12.10.2012