Připravte se! Je to tu: jedenáctý ročník Mighty Sounds se uskuteční 3. – 5. července 2015 a nejvýhodněji si vstupenku na něj budete moct koupit už příští týden. Předprodej spouštíme v pondělí 10. listopadu v 9:00.

První várku 1000 ks vstupenek tradičně nabídneme jen tady na našich stránkách, pro nejvěrnější a nejrychlejší, a to za fanouškovskou cenu 850,- Kč. Jediné, co je třeba, je v pondělí kliknout na sekci Tickets a dostatečně rychle objednávat – vloni bylo prvních 1000 lístků prodáno za den.

Předprodej zde na stránkách se ale letos trochu mění – standardně už nedostanete svoje vstupenky na dobírku, ale můžete zaplatit buď převodem nebo kartou. Na základě platby si můžete nechat dodat e-ticket, který si doma vytisknete, nebo si za příplatek nechat poslat Fanticket, jehož design je exkluzivní a mění se s každým zvýšením ceny vstupenky. Kromě klasické vstupenky si stejně jako v minulých letech můžete pořídit Superticket, dárkové balení s tričkem.

Pokud chcete na Mighty Sounds zažít něco navíc a dostat se do těsné blízkosti kapel, pak se rozhodně mrkněte na nabídku Backstage ticketu. Informace o něm, stejně jako o předprodeji všech dalších lístků jako například do Parking Campu nebo Camp Village DeLuxe najdete v sekci Tickets.

Po vyprodání první várky vstupenek bude možné lístky na Mighty Sounds koupit nejen na stránkách, ale nově nejvýhodněji v síti vybraných kamenných prodejen. Jejich seznam a otevírací doby najdete v sekci Tickets. Tradičně bude možné vstupenky zakoupit taky v sítích Eventim, SMS Ticket, Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream.

Sejdeme se 3. – 5. července 2015 na letišti Čápův dvůr v Táboře!

aktualizováno 5.11.2014