Vzhledem k rostoucímu počtu stížností týkajících se falešných vstupenek jak na akce pořádané námi, tak i mnohými jinými pořadateli, vyzýváme k zvýšené opatrnosti při koupi vstupenek jinde, než jsou oficiální prodejní místa: tedy předprodejní sítě a naše oficiální webové stránky.

Falzifikáty vstupenek jsou podle všeho velmi zdařilé.  Jediný rozdíl je v tom, že jejich čárový kód není zaregistrován v databázi a chybí jim některé ochranné prvky, pouhým okem nerozpoznatelné. To však návštěvník ve většině případů pozná až ve chvíli, kdy ho nevpustí turniket, nebo kód nepřijme čtecí zařízení na festivale. Za tyto lístky Mighty Sounds nenese žádnou odpovědnost, zároveň na ně samozřejmě nebudete bez náhrady vpuštěni do areálu festivalu.

V souvislosti s touto situací jsme se rozhodli pro filtraci veškerých příspěvků na sociálních sítích a guestbooku oficiálních stránek festivalu spojených s prodejem vstupenek, abychom vyvrátili jakoukoliv spojitost možných falzifikátů s naším festivalem. Jistě jsou zde mnozí, kteří si lístek koupili a z jakýchkoliv důvodů nemohou jet. Jejich rozeznávání od zlodějů je pro nás ale nemožné. V tomto případě využijte prosím jiné komunikační kanály.

Vstupenky lze stále zakoupit na oficiálních prodejních místech:
Předprodej na oficiálních stránkách
Ticketportal
Eventim
Ticketpro

Děkujeme za pochopení
Mighty Team

aktualizováno 10.6.2013