Tak a máme tady pro vás poslední várku kapel, která doplnůje stávající line-up. Teď už jen stačí odpočítávat dny a připravit se na nejpekelnější mejdan roku.

Vic Ruggiero

Hlava, tvář a ústřední postava The Slackers vystoupí na Mighty navíc i akusticky s kytarou a harmonikou! Vic je znám pro svůj typický new yorský akcent a výrazné garažové melodie.

wiki  myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

The Detectors

Tuhle partičku už jsme jednou na Mighty Sounds měli a vzhledem k tomu, že jejich melodický street punk bavil nejen nás, ale především návštěvníky festivalu, rozhodli jsme se je přizvat znovu. Pokud vás baví energický punkrock, neměli byste na jejich vystoupení chybět.

facebook     youtube    

The Fialky

Taková Mightí klasika opět a znova! Melodický 77 punkrock se zpěvnými refrény a pro punkrock potřebnou dávkou nadhledu.

bandzone   facebook    

Hanba

Špinavý old school hard core punk v podání partičky poskládný z členů Lahar, Pipes and Pints a Just For Being. Upřímná a živelná punková zpověď, dáváme deset z deseti.

bandzone   facebook     

Kšandy Industry

Mladá krev na pražské offbeat scéně, která nedávno pokřtila debutové album “Nos Kšandy” taktéž rozhoupe boky návštěvníků desátého ročníku.

bandzone   facebook     

Gold ’n’ Drunkards

Mladá a nadějná rock’n’rollová parta ze Škvorce rozduní Lucky Hazard Stage. Mocné punk-a-billy s tepajícím kontrabasem téhle čtyřčlené party má slušně našlápnuto a vy byste neměli při jejich vystoupení chybět.

bandzone   facebook     

Rocket dogz

Nejen v českých luzích a hájích profláknutý pychobilly punk trio se vrací na místo činu. Na svém kontě dvě desky a několik set koncertů u nás i mimo ČR.

bandzone   facebook      

Smola a Hrušky (SK)

Slovenská parta, která parádně míchá ska, reggae s punkem a jejiž songy se snadno zeryjou pod kůži poprvé na Mighty sounds!

bandzone   facebook 

Palahniuk

Emo punková paráda z Prahy a naprosto originální parta ne české scéně. Skvělé hudební nápady a texty s jasně zřetelným poselstvím.

bandzone   facebook     

Worldhood

Luxusní melo punk s promáknutými vokály a velmi citelnou naléhavostí. Mohlo by bavit příznivce Hot Water Music či Gaslight Anthem.

bandzone   facebook   
The 5 Finger Discount

Crack Rocksteady po vzoru starých dobrých partiček Choking Victims, Leftöver Crack nebo Krum Bumbs. Ostrej a melodickej cross crustu a ska. Kluci nás hodně baví.

bandzone   facebook    

Sour Bitch

Female punk rock v podání čtyř krasavic nevystoupí na Mighty Sounds prvně, takže se dá očekávat, že jejich hudba i dokonalý vzhled opět přiláká mnoho fanoušků.

bandzone   facebook    

Slaves Of Stadium Rock

Pražská parta poskládaná z členů Anyway, Landmine Spring, Plexis, Slut a Bullet Union. Na míru ušitý špinavý rock’n’roll, kterej nepostrádá drzost a nadsázku.Když budete mít štěstí, frontman kapely Medvídek vám  s radostí odcituje úryvky z knihy rock’n’rollu.

facebook     

City Lights

Pokud máte rádi rock’n’roll a hard core a nejlépe ještě pěkně pohromadě a vkusně namíchaný, tahle parta z Peček je jasnou volbou!

bandzone   facebook     

Twisted Rod

Pražský trio hrající divoké rockabilly v autentickém 50’s stylu. To pravé všechny milovníky tradičního soundu.

bandzone   facebook     

Overloaded

Českobudějovický hard core crossover dorazí krátce po turné v Brazílii. Valivý, tvrdý a temný!

bandzone   facebook     

Unholy Preachers

Časem prověřený rock’n’roll s pořádným závanem staromilství. Dostatečně energický, dostatečně špinavý a dostatečně odrzlý.

bandzone   facebook     
The Drain

Indie, Garage, Rock ’n ‘roll nebo zkrátka jenom špinavý rock. Parádní hudba s ještě parádnějším vokálem!

bandzone   facebook     
Backfist

Poctivej libereckej hard core, kterému rozhodně nechybí tvrdost, hutnost a nasranost! Potěší především milovníky new yorské ocelové školy.

bandzone   facebook     

13 Steps To Hell

Jihlavská rockbailly/psychobilly parta, která toho ještě na svém kontě nemá tolik, ale je dost pravděpodobné, že o nich časem bude slyšet více a více.

bandzone   facebook     

Hopes

Další liberecká hard core úderka. Hezky pěkně tvrdě a k tomu ještě nemálo melodicky.

bandzone   facebook    

Donnie Darko

Pořádně valivej progresivní rock s punkovým ječákem, který trhá koule! Geniální kytarové riffy a nadmíru moderní zvuk.

bandzone   facebook     
Made By The Fire

Nálož solidního progresivního rocku příjemně doplní nadupaný line-up punku, rock’n’rollu, ska či reggae. Kluci slušně válí, bláznivě a instrumentálně.

bandzone     

Locomotive

Českokrumlovská úderka zpátky na Mighty Sounds se svojí metalcorovou valivou mašinou!

bandzone       

Hakmak

Hard core punk z Rozhozné u Jihlavy uzavírá  dnešní zveřejňovačku a zároveň i uzavírá line-up letošního desátého ročníku.

bandzone      

Possitive Mind

Kapela hraje od roku 1998. Začínala jako klasická HC kapela, během tohoto období vydali 2 EP s hitem „Lost kids“, po roce 2006 však nabírá nový směr, v němž se mísí metal s post-hc s dalšími subžánry. Výsledkem je ceněné album „Silence gives consent“ (2010) V roce 2011 přichází do kapely bubeník Jan Štěpánek (ex –DIVE) a zpěvák Albert Švec (Eine Kleine Bang Bang, Adolpho). Aktuálně dokončují desku Individualist. Na kontě mají přes 500 koncertů v Čechách i zahraničí a jejich pódiová nástrojovka patří mezi nejhlučnější na české klubové scéně.

bandzone   facebook 

aktualizováno 18.6.2014