Polemic ft Dr. Ring Ding 

Když se spojí tahle dvě skvělá hudební uskupení, nemůže to dopadnout špatně. Polemic známe všichni jako své boty, česká a slovenská pódia brázdí od roku 1989, což opravdu není málo. Podobně je na tom i rodák z Munsteru Richie Alexander Junk s uměleckým jménem Dr. Ring Ding, který svou hudební kariéru započal s partou El Bosso & die Ping-Pongs už v roce 1987. Richie je skvělej zpěvák, toaster a taktéž trombonista, který později, konkrétně v roce 1992, založil kapelu Dr. Ring Ding & Seniors Allstars. Poté různě jezdil sólo a nebo backingovaný různými kapelami, ale při vší úctě Polemic jsou po všech těch letech první kapela, která do vystoupení Ring Dinga vnesla to, co právě kdysi Senior Allstars. Tím je hudbení vyzrálost, energie, instrumentání skills a v neposlední řadě ty pověstné koule, bez kterých je každá muzika o ničem. Polemic zahrají svůj tradiční set postavený z těch největších hitovek a posléze set těch největších hitovek od Ring Dinga. Taktéž se můžete těšit na nějaké společné provařené fláky.

Totální Nasazení 

Totální Nasazení nebo chcete-li Totáči taktéž nejsou žádnými nováčky ani na Mighty Sounds a už vůbec na české punkové scéně, kde brzy oslaví třicet let. Jak se zdá nejen ze sociálních sítí, tahle parta ze Slaného nezná odpočinek, neustále na cestách, objíždí kluby i festivaly, sype videa a je po všech směrech velmi aktivní. Pokud máte rádi přímočarý melodický punkrock z českých luhů a hájů, tak tady jeden máte!

Mc Gey 

 
Mighty návštěvníky už po letech asi nepřekvapí, že každoročně dáváme prostor i interpretům, kteří zdánlivě vybočují z klasické „mightí“ škatulky, nicméně vždycky se snažíme najít jisté pojítko, které například u Kuby Rafaela uměleckým jménem Mc Gey nebylo vůbec těžké najít. Tím je  především humor, nadhled a nadsázka, který ve svých textech s lehkostí interpretuje. Hromada dvojsmyslných hrátek se slovy, dělání si legrace z ostatních, sebe samého či dokonce z rapu, jako takového, ho staví nad to vše. Užijte si ho!

Mad Rabbits

Mladí a hluční hard core zabijáci  Mad Rabbits sice ještě úplně nepatří mezi stálice klubů či festivalů, ale rozhodně mají velký potenciál se jimi ve velmi dohledné době stát. Na scéně jsou teprve chvilku, ale začíná o nich být pěkně slyšet, protože do toho šlapou jak se sluší a patří. Pokud máte rádi techniku, která ke všemu tomu není nudná a sebemrskačcská, pak by vás tahle parta mohla zaujmout.