Pipes & Pints (CZ)

Pipes & Pints se zhruba před rokem vrátili na pódia v plné síle a s novou pěveckou posilou v přední lajně. Travis vnesl do repertoáru kapely více melodičnosti a klidu. Svoji premiéru s novu posilou si už loni střihli na hlavní stage, po roce se zase vrací o kus silnější a s kupou nových singů!

Get Dead  (USA)

Punk-rockový kvintet z USA z Bay Area, Get Dead, je znovu na tour, a tudíž se objeví i u nás na fesťáku. Hurikán z pekel, desperáti povstanuvší z prachu cest, vyděděnci od rodin a taky prima parta na odpolední pivko a grilovačku tvojí kočky. Nespoutaná pětice se po letech vrací na místo činu.

Insanity  (CH)

Starého dobrého oldschool hc není nikdy dost! Pokud máte rádi pořádnej valivej nářez a tuhle bandu neznáte, pak by pro vás měli být jasnou volbou.

Švihadlo ( CZ)

Historie Švihadla sahá až do roku 1983, takže jestli umíte správně počítat, už je vám jasné, že své fanoušky obšťastňují přes třicet let. Švihadlo za ty roky patří ke stálicím české reggae scény a není je tudíž třeba dalekosáhle představovat. Zajděte si nasosat pozitivní energie, která z kapely sálá na míle daleko.