Persiana Jones (IT)

Skapunková legenda, která zažila úplné počátky festivalu Mighty Sounds, se k nám vrací po dlouhých 12 letech oslavit neskutečných 30 let na scéně! Za tu dobu stihli vydat 8 dlouhohrajících alb a nespočet EPček, živáků a splitek. Neuvěřitelné je, že se nám po takto dlouhé době ozvala kapela sama, že stále vzpomíná na Mighty atmosféru, kterou by si chtěla zopakovat… A tak vlastně proč ne? Tohle bude velkej návrat!

Long Tall Texans (UK)

Britská partička už svoje řízné billy brousí od roku 1982. Jejich propojení s The Hotknives není žádné tajemství, tudíž není ani divu, že jsme se je také rozhodli pozvat. Pokud kapelu neznáte a máte kladný vztah k silným melodiím a slabost pro psychobilly, Long Tall Texans vás rozhodně nezklamou.

Spicy Roots (DE)

A když už slavíme ty narozeniny, přijede s námi zapít své dvacetiny i banda, pro kterou bylo ska vždy number 1. Spicy Roots bravurně mixují jamajské ska a rocksteady s elementy popu, které jsou citelné především v silných, melodických nápěvech, ne nepodobných britským The Hotknives. Na svých tour projeli jak Evropu, tak například i Japonsko. Právě vydali úplně nové album, a to nám dovezou v rámci svého tour k 20 letům kapely i do Tábora.

Malalata (SK)

Hudební projekt MALALATA, působící na scéně už celých 8 let, je synonymem jedinečné fúze balkánských beatů, cikánské muziky, mexické cumbie a karibského reggae. Dvojice slovenských DJs spojuje tyto rytmy do osobitých setů, které navíc doplňuje o nespoutanou a nakažlivě energickou performance.