Je to tak, už za dva týdny si budete moct užít nefalšovanou jihoamerickou show v podání geniálních Panteón Rococó!

Mexická skupina Panteón Rococó přijede v neděli 21. srpna se svou strhující show do pražského Rock Café. Kapela hrála už na celé řadě českých festivalů včetně třetího ročníku Mighty Sounds a naposledy se u nás ukázala v Praze v KC Vltavská vloni na podzim.

Vstupenky na akci stojí v předprodeji 290,- Kč + poplatky, na místě 350,- Kč a akce startuje ve 20:30. Lístky je možno pořídit v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Tickets for People.

PANTEÓN ROCOCÓ (MEX)
Rock Café, Praha
21. srpna 2011
start: 20:30
vstup: 290,- + poplatky /350,-

akce na facebooku zde

Biografie:

Když v roce 1999 vydali Panteón Rococó v Mexico City svou první desku nazvanou A la izquierda de la tierra, strhla se opravdová vlna nadšení. Pouze za pomoci pouliční a nezávislé distribuce bylo prodáno padesát tisíc kopií. Kapelu od té doby publikum prakticky nepustilo z pódií. Následovalo založení vlastního labelu Real Independencia a další hudební působení zavedlo kapelu do Buenos Aires v Argentině, kde navázala úzké kontakty. Následně vzniká album Tres veces Tres. V té době si kapela už vybudovala svůj svébytný a charakteristický sound a začala také cestovat po celém světě a sbírat příznivce. Z Evropy sklízí největší úspěchy v Německu a později i v České republice. Panteón Rococó za sebou mají celou řadu zajímavých hudebních spoluprací, včetně hraní s jejich idoly Manu Chao, záznamu z koncertu vydaného na DVD a opakované návštěvy evropského kontinentu. Kapela s jasným názorem, zapojená do všemožných hnutí týkajících se zlepšení poměrů v Mexiku, je stejně jako Manu Chao součástí hnutí Radical Mestizo. Panteón Rococó představují energií neuvěřitelně nabitý mix ska, punku, latina, reggae a rocku.

aktualizováno 8.8.2011