Jako každý rok se samozřejmě můžete těšit i na ochutnávku jídel ze všech koutů světa. My si dnes představíme jen opravdu malý průřez toho, co pro vás chystáme.

Hellsmoke BBQ

Unikátní projek zaměřený na tradiční Texas/Memphis BBQ i fůzi s asijskou kuchyní. Vše spojuje 100 % ruční práce a příprava všech pokrům od masa po omáčky, která probíhá přímo na místě ve smokeru čistě na tvrdém dřevu. Na Mighty Sounds přivezou mimo jiné svá legendární žebra , trhané maso či vyhlášený brisket.

Food’N’Roll

Food’N’Roll přijíždí jako každým rokem na Mighty Sounds oblažit chuťové pohárky všech, nejen veganů!

V nabídce bude již tradičně to nejlepší provoněné veganské PHÓ, plné bylinek, zalité silným zeleninovým vývarem, které postaví na nohy po protančené noci. Druhá specialita bude tradiční loaded chilli sin carne burrito doplněné pikantní salsou, které zasytí nejednoho hladovce.

LAZIZ Indian Street Food

Laziz oslavuje indické pouliční jídlo a kulturní dědictví s nabídkou zaměřenou na přenášení nejlepších indických chutí a pokrmů do České republiky. Festivalovou klasikou je jejich vynikající chicken tikka.

Bistro u dvou přátel

Přiveze ochutnat speciality z Mexické ale i Jihoamerické kuchyně. Jejich vyhlášené vege quesadilly si určitě zamilujete.

Melted Raclette Cheese

Milovníci sýrů si také přijdou na své. Název tohoto stánku mluví za vše a vy se můžete těšit na celou řadu pochoutek zalitých raclettovým sýrem od baget přes caserolle, brambory, zeleniny až jejich oblíbený cheesesteak.

Haleluje palačinky

 

Někdo to rád sladké a parta od Haleluja nabízí ty nejlepší palačinky francouzského typu. Kdybyste přeci jen nebyli fanoušci cukru, mají i slané varianty.

Pražírna Drahonice

A ke sladkému samozřejmě patří kávička. Výbornou má u nás již stálice, sociální podnik s vlastní výbornou kávou, kteří mimo ní nabídnou i zákusky a domácí limonády.