V předprodeji na 14. ročník festivalu jsme oproti předchozím rokům udělali několik změn, které vám můžou usnadnit život! Hlavní novinkou je, že i pro standardní stanové městečko (Camp Village) a parking je možné v předprodeji zakoupit voucher. Pokud je právě tohle vaše volba pro stanování a parkování, pak můžete mít vystupenku na festival, do kempu a na parkoviště pořešenou před odjezdem na letiště Čápův dvůr.

Zjednodušili jsme také přístup do sprch v Camp Village DeLuxe a v Parking Campu. Do letošního ročníku byly v ceně voucheru žetony na sprchy. Pokud si zakoupíte voucher do těchto kempů na rok 2018, budete nově moci využít keramických WC a sprch neomezeně.

Jednodušší budou i ceny standardního parkoviště, pro všechny typy vozidel platí jednotná cena 350 Kč. Nemusíte tak řešit, čím na festival přijedete – když si v předprodeji koupíte parkovací místo, můžete se pak rozhodnout i na poslední chvíli, čím vlastně přijedete a kolik kamarádů poberete. Nově si v předprodeji můžete pořídit i parking pro kolo nebo motorku (za 200 Kč).

Pokud se rozhodnete využít Parking camp, který jediný nabízí možnost stanování přímo u auta, dodávky nebo karavanu, nově nabízíme místo podle počtu lidí (5 nebo 9). Přijet pak můžete jakýmkoli vozidlem chcete. Důležité je pouze to, abyste se vešli na předem vymezený prostor (10×4 nebo 10×5 metrů). V parking campu nabízíme elektrickou přípojku za příplatek, ale pozor, počet míst s elektrickou přípojkou je limitován na 50.

Ve standardním stanovém městečku (Village Camp) bude letos celkově větší komfort, větší sprchy s velkokapacitním ohřívačem a rozšířenou nabídku občerstvení a nápojů. Než se otevře areál ve 12:00, nemělo by vám ve stanovém městečku na čtrnáctém ročníku Mighty Sounds nic scházet!

Veškeré další informace o vstupenkách a voucherech do kempů a na parking pro rok 2018 najdete v sekci Tickets. Předprodej odstartoval v pondělí 2. října v 9:00. Prvních 1000 kusů nejlevnějších vstupenek bylo vyprodáno během dvou dnů, nyní jsou vstupenky v prodeji od 1150,- Kč.