Máme velkou radost, že i letos jsme díky vám mohli pomoci tam, kde je to potřeba! Nejen všem, kdo přispěli, ale i těm, kdo drží palce a přispějí třeba příště, od srdce děkujeme a hlásíme, že v rámci sbírky pro neziskovou organizaci Světlo pro svět se v roce 2019 na Mighty Sounds vybralo 33974  Kč a 18 Eur – dohromady tedy 34 475 Kč. To je parádní částka! Jen v roce 2018 Světlo pro svět provedlo celkem 89000 operací očí a vyškolilo celkem 400 lékařů – tak uvidíme, kolik to bude i díky vám v roce 2019.

Prodávali jsme také trička, která vznikla speciálně pro UNICEF. Výtvarnice a grafička Hellena Ellos vytvořila pro letošní ročník unikátní design triček, kterým jsme podpořili programy UNICEF na pomoc těm nejpotřebnějším dětem, a to celkovou částkou 16500 Kč! Zároveň jsme chtěli podpořit myšlenku, že všechny děti bez rozdílu rasy, pohlaví a původu mají právo na zdraví a přiměřenou výživu, vzdělání, ochranu před konflikty, týráním a jakýmkoliv zneužíváním a vykořisťováním. Milionům dětí zejména v rozvojových zemích jsou však tato elementární práva dosud odepřena.

Pokud jste si na Mighty originální tričko „For Every Child“ nestihli koupit, máte jedinečnou příležitost zde. Z každého prodaného kusu půjde 250 Kč přímo organizaci UNICEF. Věříme, že jakákoliv pomoc má smysl a jsme přesvědčeni, že společně s UNICEF můžeme přispět k šíření lidskosti. Přidejte se k nám i vy!