N.O.H.A. (World)

N.O.H.A., nebo chcete-li Noise Of Human Art je parta poskládaná z muzikantů z mnoha koutů naší planety. Hudbu této formace charakterizují energií překypující groovy a také to, že jsou otevřeni různorodisti a žánrovým mixům drum & bassu a world music, kterou sami aktéři nazývají “Ethno Bass”. Když jsou N.O.H.A na pódiu, doslova a do písmene vyčnívají z řady jako točící se tornádo. Kapela šíří vysoce návykovou pozitivní energii, proudící z pódia k tancujícímu kotli.

JAYA THE CAT (USA/NL)

Ska reggae parta postavená kolem bostonského rodáka Goeffa Lagadeca už na letišti v Táboře párkrát předvedla skvělou show. Na scéně působí bezmála dvacet let a v naší kotlině se těší velké popularitě. Brilantní mix reggae a punku s těžko popsatelnu esencí opravdovosti zaujme na první poslech a doslova hypnotizuje. Připravte se na pořádnou party!

HOUBA (CZ)

Kapela Houba vznikla v Ústí nad Labem v roce 1995 na troskách grind/punkové kapely SRPŠ a nikdy neopustila melodický punkrock. Za dobu svého působení Houba odehrála více než 1000 živých vystoupení nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Německu, Litvě, Lotyšsku, Estonsku a Bělorusku. V letech 2012 a 2014 vystoupila na západě USA, mimo jiné na někdejší největší lodi světa Queen Mary. Houba je také pravidelným účastníkem českých letních festivalů a nechybí ani v domácích zavedených klubech. Přijďte tuto českou legendu podpořit i na Mighty.