Mr. Wallace (NL)

Kdo čeká Mela Gibsona s pomalovaným xichtem, tak má smůlu. Mr. Wallace – pořádně energická ska kapela z Holandska vedená charismatickou zpěvačkou Renske po boku Jaya The Cat přiváží to nejlepší z druhé doby Nizozemí a opět dokazuje tolikrát opakovanou Mighty pravdu, že i když v tuzemsku jméno kapely neznáme, neznamená to, že to nebude pořádnej nářez. Kapela působí od roku 2010. Od té doby projela mnoho zemí Evropy a roztančila tisíce nohou. Mr. Wallace byli pozvaní do holandského celostátního rádia na live show, na mnohé festivaly především severní a západní Evropy a vydali skvělou placku. Naši „skauti“ je zachytili na křtu již potvrzených Yellow Cap, kde po boku českých Discoballs rozsekali vyprodané drážďanské Schaune. Okamžitě bylo jasné, že všem milovníkům druhé doby musíme tuhle parádu zkrátka dovézt. Takže tady jsou! Určitě si je nenechte ujít!

web   facebook     youtube     last.fm    twitter   bandcamp

Ginny Andro Syndrome

Máte rádi šedesátkovou psychedelii? Sedmdesátkový hard rock? Osmdesátkovou chladnou temnotu? Devadesátkový pop? Sex, drogy a rokenrol v hávu moderního cynismu? Nastražte uši. V Ginny Andro Syndrome se setkávají nejen členové tak rozmanitých kapel jako Niceland, Bukkake Karaoke, The Drain, Burning Steps a The Earnest, ale především magoři libující si v hudebních úchylnostech od čtyřhodinových živáků Led Zeppelin až po raritní dema Roxette. Čerstvá kapela, v jejímž čele stojí excentrický zpěvák Ginny Andro, předvede na svém vystoupení na Mighty Sounds nezařaditelný mix vlivů, po kterém se budete mezi pobrukováním refrénů sami sebe ptát, co že se to právě odehrálo.

facebook     youtube   

CCTV Allstars

Tahle parta s mezinárodním obsazením je na české scéně poměrně provařená. Jejich fúze ska, folku, rocku, reggae s přesahem do jazzu, latina nebo world music by rozhejbala i mrtvého. Kapela se zformovala kolem frontmana Eda, který svým chraplákem dává kapele jasně zapamatovatelnou tvář. CCTV Allstars vznikli v roce 2006 a mají za sebou několik poměrně pestrých turné po všech koutech planety, včetně těch hodně exotických. Jejich živá vystoupení jsou plná energie s příslibem nespoutaného rockového koktejlu, který vám otevře srdce, rozkejvá hlavu a rozhejbe nohy.

web   facebook   youtube   myspace   last.fm    twitter    soundcloud   

The Tidal Sleep (DE)

The Tidal Sleep je hard corovej nášup ze severu Německa. Kluci makaj jako o život, takže se momentálně dostali do pětilístku nejpracovitějších a nejuznávanějších kapel hrajících moderní hard core. Jejich debutové LP bylo vyprodáno za několik týdnů a sklidilo hromadu oslavných recenzí. The Tidal Sleep jsou poměrně mladá formace, dohromady se dali v roce 2001 a mastí skvělej mix hard core a post rocku s výraznými kytarovými rify a naléhavými vokály. Těšte se!

bandcamp   facebook   youtube   last.fm    twitter    soundcloud    

aktualizováno 3.5.2015