Letiště po festivalu jsme zvládli uklidit za pár dnů, dospat deficit jsme zvádli do tejdne, ztrátů a nálezů se vrátily desítky k jejich majitelům a stále se řeší, debatujeme, co se povedlo, co do příště vylepšit a hlavně jak vymyslet desátej ročník, protože to bude událost, která přinejmenším otřese vesmírem! Už jsme se do toho pořádně pustili a taky nás 6. října čekaj Irie Révoltés v Roxy, ale ještě vám dlužíme letošní bilanci. A jak říká Barbora Tachecí, důležitý jsou fakta!

Takže tedy jdeme na to:

– festival letos navštívilo asi 11 000 lidí

– téměř čtvrtina z nich byla ze zahraničí

– vypilo se 1100 sudů piva, což je dosavadní rekord

– na chodu festivalu se podílelo přes 450 lidí

– vydalo se 38 000 palmových tácků a k nim 44 000 příborů

– Světlo pro svět díky vám vybralo 31 650 Kč, což stačí na operaci šedého zákalu pro 40 lidí

– všech 70 míst v Parking Campu bylo vyprodáno v předprodeji

Na Mighty Sounds vystoupilo zhruba 250 kapel, djs, divadelních souborů a různých performerů z více než 20 zemí světa.

Novinkou byla letos Lucky Hazzard Stage, která nejen díky unikátnímu designu sklidila velký úspěch! Na ní se představila celá řada kapel, které by se nevešly na hlavní pódia, a taky nabídla výjimečné unplugged sety. Díky vám jsme také vybrali dost na to, abychom mohli veškeré jídlo v areálu servírovat na ekologických táccích z palmových listů. Díky tomu, a také díky novému systému vratných kelímků, byl letos areál ještě čistší než v předchozích letech.

Počasí se letos vyvedlo maximálně, i díky němu a díky tomu, že všichni spolupracovali jedna radost, jsme nemuseli řešit žádné závažné problémy. Za to jsme nesmírně vděční!

Pokud chcete zavzpomínat a uronit slzu, mrkněte na fotogalerii na facebooku

Děkujeme tímto všem, kdo se na realizaci MS 2013 podíleli, všem skvělým a ochotným brigádníkům, partnerům, sponzorům a návštěvníkům, bez nichž by se tahle akce nemohla nikdy konat.

Těšíme se na vás na jubilejním Mighty Sounds vol. 10 opět na letišti Čápův dvůr!!!

aktualizováno 5.9.2013