Rok se s rokem sešel a festival Mighty Sounds, tradičně nejvymazlenější a nejvypečenější mejdan léta, ohlašuje termín konání svého jubilejního desátého ročníku. Ten proběhne opět na táborském letišti v Čápově dvoře a to od pátku 11. do neděle 13. července 2014.

Druhá veledůležitá zpráva je spuštění předprodeje vstupenek, který je za humny: začne už v pondělí 4. listopadu v 9:00! V tento den budete mít možnost zakoupení tradiční první edice nejlevnějších vstupenek za 790 Kč – ty byly loni fuč za tři dny, doporučujeme tedy neváhat. První edici vstupenek objednáte tady na stránkách v sekci Tickets a nově v síti SMS Ticket a v obchodu Crossphere v Praze.

Kromě této edice opět nabídneme limitované dárkové balení Superticket, které obsahuje kromě vstupu na festival i tričko s exkluzivním designem, velkoformátový A1 plakát, vymazlenou samolepku a pár placek. Zakoupíte ho za 1090 Kč + poštovné zde na stránkách.

Naprostou novinkou v historii festivalu je ovšem tzv. Backstage ticket, naprosto exkluzivní a striktně limitovaná edice vstupenek pro 200 z vás, kteří si chtějí Mighty Sounds vychutnat v jeho zázemí, tedy tam, kam se jinak není možnost podívat. Kromě toho, že se dostanete do backstage baru, kde můžete prohodit pár slov s kapelou, máte v ceně přístup do odděleného stanového městečka pouze pro festivalové interprety či vlastní sprchy a hygienické zázemí. Backstage ticket se prodává za 2900 Kč.

Možnosti stanování a parkování zůstávají stejné jako v loňském roce – můžete se tedy znovu těšit na nadstandardně vybavené stanové městečko s omezenou kapacitou Camp Village DeLuxe nebo Parking Camp, ve kterém stanujete vedle auta či dodávky. Obě tyto speciální sekce stanového městečka se loni vyprodaly a vzhledem k tomu, že kapacitu znatelně nenavyšujeme, doporučejeme věnovat jim pozornost zavčasu.

O tom, že se bude jednat o nejsilnější program v historii festivalu, není radno pochybovat. Zveřejňování kapel-prvních vlaštovek začne během listopadu, přičemž návštěvnický komfort se posune zase o pěkný kus dál a doprovodné aktivity budeme opět pěkně tunit. Veškeré info o předprodeji, jeho možnostech a cenách, najdete v sekci Tickets. Zbystřete!

aktualizováno 2.11.2013