Ještě jednou děkujeme všem, kdo se na sedmém ročníku Mighty Sounds podíleli. Nejužší tým děkuje svým stálým pomocníkům a podporovatelům, všem, kdo nám pomáhali vyřešit různé situace během roku, partnerům a médiím, která festival podporují, Aeroklubu Tábor na letišti Čápův Dvůr, brigádníkům, stagemanagerům a jejich týmům, kapelám, a hlavně návštěvníkům!

Letos na Mighty Sounds dorazilo 12 000 lidí, bylo vytočeno 1000 sudů piva a vytříděno celkem 1103 pytlů, kde bylo 5,412 tun plastů a skla, méně již papíru. Z toho množství bylo 26 731 kelímků.

Počasí festivalu mimořádně přálo, a to až do nedělního večera. Blížící se nedělní bouřka, která nakonec areál naštěstí nezasáhla ve velké míře, způsobila, že byl pozastaven program na všech pódiích kromě hlavního. Z důvodu přesunů kapel a změn v programu tak, aby se odehrálo co nejvíce naplánovaných koncertů, bohužel neodehráli svůj set Unholy Preachers, kteří byli obeznámeni s nastalou situací. Ze stejného důvodu byl také pozastaven a nakonec úplně ukončen provoz Rudeboy Rythm Stage a prodej festivalového merchandise. Tyto komplikace nás mrzí! Unholy Preachers vyhledejte na některém z jejich koncertů a Mighty merch už brzy v Mightyshopu!

Omlouváme se taky za nedorozumění s vynášením jídla z areálu do stanového městečka, nikdy jsme nic takového nezamýšleli zakazovat. Chyba vznikla špatnou komunikací se security. Věříme též, že pochopíte naši snahu omezit aktivity značky alkoholu, která se s námi nedohodla na spolupráci v areálu, a tak umístila svůj stánek mimo něj, což považujeme za nesportovní chování.

Letošní ročník lze jednoznačně označit za úspěšný, budeme se i nadále snažit vychytávat věci, které je možno a třeba zlepšit a těšíme se a srdečně vás zveme na

MIGHTY SOUNDS 2012
vol. 8!

Váš Mighty Team

aktualizováno 29.7.2011