Pražský warm-up divadelního stanu a výběr z letošního programu na festivalu Mighty Sounds se v DriveHouse uskuteční už 22. června!

V Drive House obejváku začneme poeticko punkovou pohádkou nejen pro děti – Jednoduše divadlo uvede svou verzi Malé mořské víly. Pak nastoupí improvizační skupina, která si nebere servítky, spolek 20 000 židů pod mořem (je to jenom název). Jejich představení je jako život: nikdo kurva neví, co se může stát. Se svými stand-upy vystoupí Tomáš Plhoň a další komici z Underground comedy ze Streamu. Všechno, co bys chtěl vědět o loutkaření, ale bál ses zaptat, zodpoví ve své etudě Loutky a cigára herec Láďa Karda. Ministerstvo zdravotnictví varuje: Loutkaření způsobuje pomalou a bolestivou smrt! Celý večer odmoderuje stálice Mighty stage Jirka Hvězdoň se svým krabicákem Rucio. Jirka pak celý tenhle čupr večírek zakončí akustickým koncertem svých největších hitů.

Na všechny tyto účastníky se můžeš těšit i na festivalu Mighty Sounds, kde dále ve stanu R1 vystoupí např. divadla Cink Cink Cirk, Marza, Arte della Tlampač, Napříč.cz a zahrají Jananas, Vagyny Dy Praga, Kittchen nebo Role. Celý program na MS v neděli večer uzavře svým mocným svěračem kapela Buzerant Petra Čtvrtníčka a Leoška Nohy.

WARM-UP-LINE-UP:
18:30 – Malá Víla
19:00 – 20 000 židů pod mořem
20:00 – Underground comedy
21:00 – Loutky a cigára
21:30 – Jirka Hvězdoň Pohodář
po celou dobu: Rucio

VSTUP ZDARMA