• Způsobů, jak se dostat na Mighty, je celá řada! Než se vypravíte, zvažte svoje možnosti. Tady je soupis nejdůležitějších informací k letošní dopravě:

  VLAKEM – i letos jsme vděčni Českým drahám, které zařídí speciální zastavení všech rychlíků na trase Tábor – České Budějovice. POZOR ale dejte na výluku, která je na dráze ve směru na Prahu v úseku Tábor – Sudoměřice u Tábora! Rychlíky budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou vždy v úseku Olbramovice – Tábor. Ve dnech 18., 19. a 22. července budou výluky v čase 7:50 – 15:05, v sobotu 20. července v čase 11:25 – 19:05 a v neděli 21. července v čace 5:30 -14:05. Pokud tedy chcete využít vlak z Prahy, doporučujeme využít ve čtvrtek a v pátek vlaky, které jedou až po výluce, tedy z Prahy ve 14:15.

  AUTEM – byl otevřen další úsek dálnice směrem na České Budějovice! To znamená, že příjezd k areálu po E55 by měl být letos snazší než kdy dříve. Jakmile vjedete do Tábora, stačí následovat ukazatele, od Prahy je třeba klasicky projet první kruhový objezd, druhý obkroužit do protisměru a pak odbočit na letiště Čápův dvůr. Nezapomeňte na možnost vzít někoho s sebou nebo se s někým svézt, vše snadno domluvíte na stránkách Jízdomatu.

  AUTOBUSEM – dojeďte do Tábora, areál je asi dva kilometry od autobusového nádraží. MHD funguje a snadno vás k areálu dopraví (např. linky 101113 a 17 vás dovezou do zastávky Sídliště Nad Lužnicí, odtud je to do areálu necelý kilometr).

  NA KOLE – přijeďte na kole, jsme na to vybaveni! K dispozici vám je oplocená a osvětlená úschovna za 50,- Kč po celou dobu festivalu.

  Podrobné informace hledejte tady na stránkách v sekci Info > Doprava.

  Ať už to bude jakkoli, hlavně je třeba okolí dát jasně najevo: jedeme na Mighty!

aktualizováno 14.7.2013