Stund-upy, koncerty i vernisáž. Další after-party Mighty Sounds je tu! Uskuteční se v Praze v Drive Housu ve čtvrtek 6. září od 19:00.

Doprovodný program v podobě divadel i netradičních muzikantů přináší každoročně program hudebně-divadelního šapitó Radio 1. After-party tohoto stanu zahájí vernisáž fotografií Martina Adamce, který letos dokumentoval účinkující této stage.
Do vintage prostoru Drive Housu bude umístěn stylový artefakt v podobě skutečného radia, které bylo během festivalového programu celou dobu u pódia a jednotliví umělci letošního ročníku, od divadelníků Buchty a loutky až po zpěváka Xaviera Baumaxu, se na něj zvěčnili svým podpisem.

Velký úspěch měli na festivalu baviči z Underground Comedy i skeče divadla Arte della Tlampač. Na oboje se můžete na after-party těšit. Dojde i na dva akustické koncerty zpěváků, kteří vystoupili na Mighty poprvé se svou aktuální kapelou. Zahraje žižkovský písničkář Dominik Kotyza, který to na Mighty rozjel se Sisus Ralsis, a taky nezničitelný moderátor Jirka Hvězdoň, který se na festivalu představil jako frontman kapely Jasnej pomeranč.

V jedné z místností Drive Housu bude probíhat televizní mighty maraton. Promítat se bude dokument o festivalu, rozhovory nejen s interprety pořadu Drive a také after-movies z jednotlivých let. O gurmánský zážitek se postará alkoworkshop Pravé České míchačky o DIY drincích. A dojde i na životní múzu divadelního stanu – krabicové Rucio. Celou akci zavře hudební večírek k tanci i poslechu. Playlist bude sestávat z písní interpretů, kteří ve stanu v minulých letech vystoupili, od letošního MC Geye až po premiéru legendárního Vlastíka Plamínka před sedmi lety.