Datum Mighty Sounds 2016 je tady! Dvanáctý ročník festivalu proběhne tradičně na táborském letišti Čápův dvůr a to mezi 22. a 24. červencem 2016.

Vstupenky v první, limitované sérii letí v počtu 1000 kusů do prodeje v pondělí 9. listopadu v 9:00 a budou ke koupi pouze online na www.mightysounds.cz. Jejich cena bude 890 Kč a bude se jednat o suverénně nejlevnější lístky, které seženete. V minulých letech se vyprodaly vždy během několika hodin a letos čekáme to samé, doporučujeme datum proto pečlivě zanést do kalendáře! Zároveň chceme zdůraznit, že stejně jako v minulém roce nebude možné první edici vstupenek koupit dobírkou – lístky budou k mání pouze ve formě e-ticketu, platba bude možná bankovním převodem a online kartou. Jakmile se první edice vstupenek vyprodá, cena se zvýší na 1050 Kč, zároveň si budete ale moct pořídit klasické papírové lístky v síti kamenných prodejen.

Detailní informace ohledně vstupenek do stanových městeček a vše ostatní budeme zveřejňovat během následujících dní. Děkujeme za podporu, dlouhý čas si mezitím můžete ukrátit třeba Mighty 2015 aftermovie!

aktualizováno 28.10.2015