Hola hoj, přátelé! Měsíc listopad nastoupil naplno a s ním se vyrojila okolo vaší oblíbené letní pařby kupa novinek. Tedy, výroční desáté Mighty Sounds se v roce 2014 uskuteční mezi 11. a 13. červencem a co je hlavní, předprodej začal už v pondělí 4. listopadu. Více info najdete buď ve Freezinu, ve včerejším článku nebo přímo v sekci Tickets zde na stránkách. Doporučujeme pozorně prostudovat, protože např. kromě dárkového balení Superticket s tričkem si letos poprvé v historii festivalu můžete koupit i vstup do zázemí!

Listopadový Freezine nabídne přirozeně mimo tyto praktické informace i mnoho dalšího, poetičtějšího. Díky pokračujícímu neuvěřitelnému nášupu mnohými z nás opravdu dychtivě očekávaných koncertů přinášíme info zejména z tohoto soudku. Přečtete si tak exkluzivní interview s mladou punk rockovou krví The Flatliners (koncert 15. 11. na Sedmičce), snad jediný (mega)rozhovor svého druhu o „návratu na pódia“ legendy Kritická situace a dočtete se i o Duanu Petersovi z US Bombs nebo o Rezurex, kteří spojili síly a představí se zanedlouho ve Futuru. Do nově vznikající rubriky Videorama jsme angažovali Vladimíra 518 z PSH a k mainstreamovějším žánrům si odskočili v podobě profilů britských kapel Primal Scream a Placebo. Tradiční glosa Empire Strikes First se zaměřuje na rodný Hobitín-Babišov v době voleb, Mighty Focus představí komiksového Batmana v nejlepší formě a seriál Subkultury pošteluje zvláštní rasu bubeníků.

Taky doufáme, že se vám bude líbit nová onlajnová verze našeho skvělého časáku – kromě toho, že si pohodlně prolistujete pédéefko, můžete zasdílet textovou verzi článku, který vás zaujal! Tož do toho-

-STAHUJ ZDE!

aktualizováno 1.11.2013