Za necelé čtyři dny se vyprodala první série 1.000 vstupenek na Mighty Sounds 2013 za nejvýhodnější cenu 690,- Kč. Všem, kdo si vstupenku koupili tímto děkujeme za zájem a ty, na které se nedostalo, bychom rádi informovali, že nyní je v prodeji druhá vlna lístků za 790,- Kč a to jak na stránkách mightysounds.cz/tickets, tak v předprodejních sítích Ticketportal, Eventim a Ticketpro. Zároveň se exkluzivně přes stránky MS nabízí Superticket pro ty, kteří chtějí se vstupenkou na Mighty Sounds 2013 něco navíc.

Tedy, jednou z největších novinek, kterou představujeme se začátkem letošního předprodeje, je tzv. Superticket, speciální dárkové balení, které obsahuje kromě lupenu několik exkluzivních bonusů. Pokud si Superticket za 990 Kč objednáte, najdete v balíčku následující:

  •  – vstupenku na Mighty Sounds 2013
  •  – pánské či dámské černé Mighty triko s novým designem
  •  – dvě nové placky
  •  – pár exemplářů nové samolepky

– speciální limitovaný plakát formátu A1

Cena Superticketu je nezávisle na aktuální vlně předprodeje stále 990,- Kč bez dobírky a je možné ho koupit pouze přes stránky Mighty Sounds a to od jednoho kusu výš. Objednávací formulář najdete v sekci Tickets, dobírka čítá 90,- Kč za objednávku a celé balení se bude prodávat do pátku 14. prosince 2012.

A abyste nekupovali zajíce v pytli, tady se můžete podívat, jak jednotlivé věci vypadají:

aktualizováno 17.10.2012