ou letech se k nám opět vrací La Phaze. Naposledy jsme si tyto zakladatele stylu pungle mohli poslechnout na Mighty Sounds v roce 2010, někteří se na ně možná pamatují z Rock For People (2007). O žánru, který tahle parta vymyslela, by se dalo říct: „Pungle je něco mezi synem Dicka Dalea a synovcem Prodigy, kteří kráčí ve stopách The Clash“.

Kapela existuje už 12 let a v těchto dnech se vydává na evropské turné, na kterém představí nové, v pořadí už čtvrté album „Psalms and Revolution“ (Žalmy a revoluce). Svižná směs rock´n´rollu, jungle, taneční až popové melodie spolu s výrazným rytmem a kytarovými riffy určitě nenechají nikoho v klidu.

Na koncertě, který se koná ve smíchovském klubu Futurum v neděli 18. března od 20.30 hodin, jako předkapela zahraje skupina NANO. Kapela se dala dohromady v roce 2010 a mezi jejími členy můžete najít zpěvačku Basta Fidel Marquet, ex-frontmana Panamy Hadžiho, ex-basistu z Prague Ska Conspiracy Květáka a bubeníka Matouše z Pinking Shears. Potěší vás energickými tóny kombinujícími nejrůznější kytarové i elektronické hudební vlivy a neotřelým soundem.

Lístky v předprodeji  v Lucerna Music Baru 150kč, Ticketpro a Ticketstream 170kč, na místě 240kč

Kontakt pro další informace: futurum@musicbar.cz

Nano na facebooku

aktualizováno 2.3.2012