Kapitán Demo (CZ)

Na Mighty Sounds vystoupí konečně po dlouhých vyjednáváních česko-italský miliardář Kapitán Demo aka Trendsetter aka Patent na humor aka VapeKing aka Sběratel Nominací aka Bez klobouku Boss a jeho cena byla nakonec dvojnásobně vyšší než budget celého festivalu.

Queens Of Everything (CZ)

Královny patří k stálicím našeho letního rock’n’rollového mejdanu a samozřejmě se na ně můžete těšit i letos. Originální mix nabroušeného rock’n’rollu se špetkou punku, klapající kontrabas, až swing bandová dechová sekce a Krleshův chraplák dohromady vytváří kapelu, kterou jen tak někde neuslyšíte.
P.S. možná přijde i tyranosaurus

Wisecräcker (DE)

Skapunková parta z německého Hannoveru toho má za 20 let existence za sebou opravdu hodně! Kromě 7 studiových alb jsou tomu krom čilého projíždění celou Evropou projeli i Mexiko či Kalifornii. Hrají skapunk německého střihu s vlivy jako Sublime, Mad Caddies, Panteon Rococo či RX Bandits.

Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip (CZ)

Tohle je lahůdka pro opravdové fajnšmekry!
Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip jsou instrumentální čtveřice, která má základnu v psychedelickém rocku, ale téměř nepřetržitě podniká exkurzy do jiných žánrů včetně stoneru nebo dokonce black metalu. Po několika kratších nahrávkách a mnoha koncertech v Čechách i po Evropě kapela
v loňském roce zplodila čtyři minialba nahrávaná pod širým nebem v různých ročních obdobích a na
jaře je vydává jako jeden celek na dvojvinylu pod názvem The Feathers of Oblivion. Na ploše 90 minut je zde k slyšení celý žánrový rozptyl, v němž se OOBBT pohybují, ozvláštněný osobitým zapojením tereminu, příčné flétny a ambientními zvuky z živého venkovního nahrávání.