Informace

Země CZ
Žánr Dancehall, Hip Hop, Latino, Reggae, Ska
Rok vzniku 2004
Stránky kapely http://www.unitedflavour.com/
Profil kapely
Mighty Sounds 2006, 2007, 2010, 2011, 2015

United Flavour v loňském roce absolvovali klubové turné k deseti letům kapely, které vyvrcholilo vyprodaným koncertem v pražském Lucerna Music Baru. V současnosti kapela pilně pracuje na třetím studiovém albu, jehož vydání je plánováno na konec letošního roku. V létě vystoupí na vybraných hudebních festivalech a Mighty Sounds bude jedním z nich.

Na začátku února vylétla do světa první vlaštovka z nové desky pojmenovaná „Irie“. Jedná se o energickou a pozitivní pecku, jež vyšla na kompilaci Pineapple Kush Riddim. Na něm se kromě United Flavour objevila i velká jména světového reggae a dancehallu, Sizzla a Anthony B.

United Flavour mají za sebou již deset úspěšných let na hudební scéně. Šestice skvělých muzikantů v čele s frontmankou Carmen dokáže naživo vytvořit elektrizující atmosféru, o které by mohly vyprávět stovky klubů a festivalů. Jejich moderní mix reggae, world music, latina a hiphopu si našel tisíce fanoušků nejen v České republice, ale i po celé Evropě. Jejich první album „Unity“ s hity Revolution, Que No a Babylon vyšlo v roce 2007. V roce 2011 vydala kapela zatím poslední album „Attitude“, na kterém se podíleli lidé čtrnácti národností.

Video